Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adwords chwilówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adwords chwilówki (/Temat-Adwords-chwilowki-166493)



Adwords chwilówki - robertebert90 - 13-02-2020 00:46

Cześć!

Stworzyłem coś na kształt rankingu chwilówek. Strona praktycznie kropka w kropkę jak te, które widzicie po wpisaniu słowa kluczowego w google "chwilówki", "chwilówki online" etc. Próbowałem zrobić pod to kampanię na google adwords i cyk konto zablokowane. Wiecie może co jest źle, jak należy ustawić kampanię? Skoro oni to robią to jakoś się da Big Grin


RE: Adwords chwilówki - azontoo - 13-02-2020 12:28

Oferowanie chwilówek itp. produktów w G Ads jest zakazane. Wink
Więc musiałbyś iść w SEO, albo starać się nie reklamować na KW typu chwilówki.

Owszem są duże brandy z branży które się reklamują ale to kwestia ich budżetów, kwestia dobranych słów kluczowych oraz farta.

Sam prowadzę kilka kampanii z branży pośrednictwa kredytowego, konsolidacji itd. i jest ryzyko bana - ale kampanie stoją.

BTW. Poczytaj KB i wytyczne Google'a. A ostatecznie możesz do nich zadzwonić i pogadać z supportem.


RE: Adwords chwilówki - azzaz - 13-02-2020 14:23

(13-02-2020 12:28)azontoo napisał(a):  Owszem są duże brandy z branży które się reklamują ale to kwestia ich budżetów, kwestia dobranych słów kluczowych oraz farta.

Imo to kwestia dobrego cloakera dużo częściej niż farta.

Z reklam pamiętam, że można było bez cloakowania puszczać reklamy chwilówek na fb ads, ale nie jestem pewny czy nic się nie zmieniło bo dawno na fb nic nie robiłem.

Z tym, że na początek jak to twoja pierwsza strona to raczej nie polecam inwestycji w cloakera. W ogóle chyba na początek zarabiania nie korzystałbym z płatnych metod promocji tylko reklamował ,,po kosztach". Płatnych reklam i innych płatnych metod na pozyskanie ruchu się nie opłaca brać dopóki nie sprawdzisz czy strona konwertuje, lub nie robiłeś takich rzeczy wcześniej i wiesz po prostu jaką zrobić stronę, żeby konwertowała. Dosyć duża szansa straty pieniędzy zamiast zarobku w przypadku początkujących.


RE: Adwords chwilówki - kamciono5 - 18-02-2020 19:15

wybrałeś bardzo ciężką niszę jeśli chodzi o pierwszą stronę typu afiliacja, ale jeśli chcesz się tym zająć to tak jak pisały osoby wyżej SEO predewszystkim, zrób dobry kw research, później zainwestuj trochę w dobre jakościowo backlinki, pisz unikatowe artykuły (najlepiej po 500-1000 słów wzwyż). Jak już twoja strona zdobędzie autorytet google będziesz mógł w miarę szybko wypromować słowa kluczowe, korzystając z usług zewnętrznych firm. Od siebie mogę polecić sarkarseo, pomimo że mam jeszcze bardziej konkurencyjną niszę (bukmacherka) na prawdę robią niesamowitą robotę i jest to też najlepszy sprzedawca tego typu usług na blackhatworld co mówi samo za siebie.

W każdym razie nie oczekuj szybkiego efektu, jeśli jest to świeża strona to jakieś 3-5 miesięcy i zaczniesz zarabiać stały dochód jeśli będziesz pracował nad stroną i jej promocją, a po roku możesz już zacząć zarabiać na prawdę fajne pieniądze, bo prowizję są dosyć fajne Wink

Jeszcze jedna wskazówka jeśłi chcesz się tym zająć na dłużej szukaj ofert typu % za każdą chwilówkę wziętą przez klienta zarejestrowanego z twojego ref linku (jeśli są takie oferty w chwilówkach Smile ) , nie skupiaj się tylko na ofertach typu np. 70zł za polecenie i wzięcie chwilówki przez osobę i tyle. Z czasem będziesz miał dużą liczbę klientów zarejestowanych z twojego linku i będziesz generował dochód pasywny bo jest mnóstwo osób, które regularnie biorą chwilówki, ale jak pisałem nie wiem nawet czy są takie oferty bo to nie jest moja branża Smile