Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wysyłanie fejk snapów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wysyłanie fejk snapów (/Temat-Wysylanie-fejk-snapow-166490)



Wysyłanie fejk snapów - 13371337 - 12-02-2020 23:28

Wie ktoś jak można wysłać snapa z galerii żeby wyglądał jak prawdziwy? Myślałem że to już jest niemożliwe ale akurat zauważyłem że pewna dziewczyna co sprzedaje tzw "Vipy" wygląda identycznie jak z paczki która niedawno widziałem w Internecie, więc poprosiłem żeby wysłała mi jakieś zdjęcie i pojawił się czerwony kwadrat, a nie niebieski jak przypuszczałem. Zdjęcie było oczywiście identyczne jak w necie i zastanawiam się jak ta osoba mi to zdjęcie wysłała, nie został użyty do tego żaden dodatek ze snapa bo byłoby to widać w prawym dolnym rogu i też nie było to zrobione przy pomocy nożyczek bo zdjęcie wtedy jest mniej ostre na krawędziach. Próbowałem się dowiedzieć jak ta osoba to wysyła ale nie chciała powiedzieć. Wie ktoś w jaki sposób można wysyłać takie 100% legitne fejk snapy?


RE: Wysyłanie fejk snapów - MrSlasher - 13-02-2020 00:19

MoneyIsInTheBot, LetsSnapIt, Snaplytics. W snaplytics chyba nie da się wysyłać wiadomości ale można dodawać zdjęcia na story jako Live.


RE: Wysyłanie fejk snapów - 13371337 - 13-02-2020 21:29

A jest coś za darmo?


RE: Wysyłanie fejk snapów - MrSlasher - 14-02-2020 04:06

Słyszałem coś o Snapchat++ ale nigdy nie sprawdzałem, być może jest za darmo i ma takie opcje których potrzebujesz


RE: Wysyłanie fejk snapów - cezar78 - 14-02-2020 21:47

Gdzieś w poradnikach było o tym jak to zrobić, poszukaj


RE: Wysyłanie fejk snapów - adi_hq - 18-02-2020 17:42

Zdjęcie z galeri możesz wyciąć tym narzędziem w snapie, pozniej robisz zdjęcie normalnie i naklejasz tą tą naklejkę, rozciągasz i masz czerwony kwadrat


RE: Wysyłanie fejk snapów - 13371337 - 18-02-2020 18:07

Wiem, ale zdjęcia są gorszej jakości i nie wszystkie chcą się dobrze wyciąć i szukam alternatyw, ale chyba najbezpieczniej jest wycinać


RE: Wysyłanie fejk snapów - Molekh - 26-02-2020 16:38

(18-02-2020 18:07)13371337 napisał(a):  Wiem, ale zdjęcia są gorszej jakości i nie wszystkie chcą się dobrze wyciąć i szukam alternatyw, ale chyba najbezpieczniej jest wycinać

Wchodzisz w snapka, filtry i po prawej stronie w rogu masz zakładkę "Eksploruj".
W wyszukiwarce wpisujesz frazę "Camera roll" używasz filtru, z galerii wybierasz zdjęcie którego chcesz użyć. Jeśli chodzi o udostępnianie video, aktualnie działają tylko płatne nakładki android. Wirtualizacja androida na pc też odpada, snapchat zablokował możliwość logowania się.


RE: Wysyłanie fejk snapów - 13371337 - 26-02-2020 17:12

Ta opcja też nie jest idealna, bo po wysłaniu osoba która ogląda snapa widzi w prawym dolnym rogu ikonę filtru