Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA (/Temat-Indywidualne-konta-Netflix-HBO-GO-Spotify-CDA-166486)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Morricorne - 29-06-2021 10:40

Kurłą szkoda że ja o tym pod koniec 2020 nie wiedziałem. Jak samodzielnie subskrypcję netflix wykupiłem żeby wszystkie sezony Chłopaków z baraków obejrzeć. Odwezwę się po wypłacie, bo pasowało by nadrobić kilka seriali.


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - xdax1 - 29-06-2021 19:20

Ponoć da się taniej mieć Netflix na kolejne miesiące. Kupujemy pierwszy miesiąc normalnie, dodajemy kartę. Od razu anulujemy suba, ​żeby sam nie przedłużał. Tylko nie usuwamy karty.
Następnie, gdy miesiąc się skończy, odpalamy jakiś vpn np. darmowy dodatek Hola (radzę potem go wyłączyć od razu), wchodzimy na netflixa, zmieniamy vpn na turecki.
Teraz powinniśmy mieć ceny w lirach, wychodzi około 25 zł za najdroższy pakiet, klikamy na kontynuowanie suba i powinno zapłacić w lirach.
Nie testowałem, jak ktoś chce sprawdzić to daj znać Smile


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Hasher - 29-06-2021 19:26

(29-06-2021 19:20)xdax1 napisał(a):  Ponoć da się taniej mieć Netflix na kolejne miesiące. Kupujemy pierwszy miesiąc normalnie, dodajemy kartę. Od razu anulujemy suba, ​żeby sam nie przedłużał. Tylko nie usuwamy karty.
Następnie, gdy miesiąc się skończy, odpalamy jakiś vpn np. darmowy dodatek Hola (radzę potem go wyłączyć od razu), wchodzimy na netflixa, zmieniamy vpn na turecki.
Teraz powinniśmy mieć ceny w lirach, wychodzi około 25 zł za najdroższy pakiet, klikamy na kontynuowanie suba i powinno zapłacić w lirach.
Nie testowałem, jak ktoś chce sprawdzić to daj znać Smile

@[Morricorne] czytaj bo znowu nie będziesz wiedział i narzekał - w sumie jak typowy Polak Wink


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - rAzEET - 29-06-2021 21:47

No niestety Netflixów już nie mam bo najzwyczajniej Netflix usunął triale Sad


Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Hybrid1990 - 01-07-2021 13:41

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.