Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA (/Temat-Indywidualne-konta-Netflix-HBO-GO-Spotify-CDA-166486)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - lukasz9 - 28-04-2020 20:34

Od kilku dni czekam na odpowiedź na GG, insta i tutaj na forum i nadal cisza. Również odradzam.


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - milo - 29-04-2020 21:48

Użytkownik zwrócił mi pieniądze za konto.

Mimo to odradzam z nim "interesy". Na pierwszy rzut oka oferuje kilka różnych kont w fajnych cenach a gdy przychodzi co do czego to trzeba czekać po 2 dni.


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - vere - 30-04-2020 22:15

Konto Netflix padło po 11 dniach.
Pieniądze za zakup zostały zwrócone.


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - qwertybsk - 15-07-2020 18:06

Netflix aktualny??


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - rAzEET - 11-08-2020 12:31

Klienci którym te kilka miesięcy temu konta padły otrzymali zwrot kosztów bądź nowe konta. Miałem mały problem z kontami, gdyż sam zostałem oszukany przez dostawcę kart przez co owych kont robić nie mogłem.

Dziś posiadam już własne karty do aktywacji triali Netflix Premium, więc wznawiam sprzedaż.


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - rAzEET - 01-04-2021 15:28

AKTUALNE!

Preferuję kontakt poprzez GG/Discord


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Nayeb - 10-05-2021 11:39

Gówno tam, nie odpisuje chlop


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - kozaker - 24-05-2021 11:17

Dokadnie, nie polecam. Koleđ odpisuje raz na 2 tygodnie, dodatkowo omija temat netflixow


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Hasher - 24-05-2021 14:52

A co ma odpisywać na Netflix jak już triali nie ma. Indywidualne konto taniej nie założy niż cena... Co innego współdzielone


RE: Indywidualne konta Netflix, HBO GO, Spotify, CDA - Walczaq - 29-06-2021 10:32

Sprzedam miesiaczny dostęp do Netflix lub Playera.