Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wasze początki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Wasze początki (/Temat-Wasze-poczatki-166478)

Strony: 1 2


Wasze początki - Shafu - 12-02-2020 13:33

Cześć
Jestem ciekawe jak wyglądały wasze początki z zarabianem przez internet więc możecie jakieś fajne historie napisać Smile

Ps:Od czego sami polecacie teraz zaczynać ? może buxy może...


RE: Wasze początki - Wojtek574 - 12-02-2020 13:42

Zarabianiem w internecie zainteresowałem po tym jak zarobiłem kilka stowek psc na dogry z polecana na asku Big Grin Ahh złote czasy aska ^^


Wasze początki - DzikuseQ - 12-02-2020 16:03

Dalej mam swoje początki, ale pamiętam jak wygrałem na dogry konkurs na coinsy do pokemon go. Najlepsze w tym, że zamiast coinsów dostałem ich równowartość i za to sobie kupiłem CS:GO. A z takich początków to teraz prawdę mówiąc mam (w tamtym roku coś próbowałem, ale nic nie wypłaciłem

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: Wasze początki - Noizzyy - 12-02-2020 16:06

Zacząłem całkiem niedawno od ankiet.
Szybko z wszystkich paneli zostałem przy paru, na których realnie da się zarobić.
Krótko po tym airdropy kryptowalut oraz zarabianie z promocji typu bitwala oraz trading212.


RE: Wasze początki - Shafu - 12-02-2020 20:38

(12-02-2020 16:06)Noizzyy napisał(a):  Zacząłem całkiem niedawno od ankiet.
Szybko z wszystkich paneli zostałem przy paru, na których realnie da się zarobić.
Krótko po tym airdropy kryptowalut oraz zarabianie z promocji typu bitwala oraz trading212.

Jakie polecasz strony od ankiet ?


RE: Wasze początki - Noizzyy - 12-02-2020 21:00

Ysense
Answeo
Prolific
I-say
Lifepoints

Takie moje top5


RE: Wasze początki - trybulski - 13-02-2020 12:49

Ja zaczynałem od sprzedaży używanych rzeczy, które nie było mi potrzebne.


RE: Wasze początki - nokira - 23-03-2020 11:05

Na samym początku, buxy na których zarabiałem grosze i w życiu bym nie wrócił do tego. Później na serwisie chyba 'skarbonka.pl' o ile dobrze pamiętam. Zarabiałem w podobny sposób jak na buxach. Następnie przeskoczyłem na wszystko co związane z social media i sprzedawałem na allegro. Sprzedawałem like na fb, yt itp wejścia na stronę, wyświetlania na yt czy komentarze na YT, forach czy google. Później pojawił się aliexpress i był nowością u nas, zacząłem sprowadzać różne pojedyncze przedmioty. Cały czas dobrze wspominam sprzedać rzeczy z aliexpress bo wtedy nie było jeszcze dużej konkurencji na allegro. Wystarczyło cokolwiek zamówić i sprzedawało się z 50-200% marżą. Jednak później każdy dowiedział się czym to jest i sami sprowadzali albo na allegro pojawiła się olbrzymia konkurencja i nie było już tak pięknie. To czym obecnie się zajmuje opiszę gdzieś na forum prawdopodobnie jako 'dziennik pracy'.


RE: Wasze początki - happiko - 24-04-2020 18:54

(12-02-2020 21:00)Noizzyy napisał(a):  Ysense
Answeo
Prolific
I-say
Lifepoints

Takie moje top5

wszystko chwalą ysense, a mi się udało tylko jedną ankietę zrobić... Z każdej innej mnie wywala albo na początku albo po paru pytaniach. A nie widzę, żadnego profilu do uzupełnienia, więc o co chodzi, że nic mi nie przychodzi?


RE: Wasze początki - Eduardo213 - 24-04-2020 19:25

(24-04-2020 18:54)happiko napisał(a):  
(12-02-2020 21:00)Noizzyy napisał(a):  Ysense
Answeo
Prolific
I-say
Lifepoints

Takie moje top5

wszystko chwalą ysense, a mi się udało tylko jedną ankietę zrobić... Z każdej innej mnie wywala albo na początku albo po paru pytaniach. A nie widzę, żadnego profilu do uzupełnienia, więc o co chodzi, że nic mi nie przychodzi?

Przy zakładaniu konta, dostaje sie od razu "ankiete" która płatna jest 0.05$ tam jest właśnie uzupelnienie profilu, czasami również, przed rozpoczęciem ankiet pojawia sie ta sama pozycja, w której trzeba uzupełnić swoj profil, co jakiś czas wyskakuje takie cos.