Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2 numer telefonu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: 2 numer telefonu (/Temat-2-numer-telefonu-166442)



2 numer telefonu - DzikuseQ - 09-02-2020 17:25

Witam,
Mam pytanie. Czy istnieje strona/program/aplikacja żeby mieć drugi numer telefonu. Wiem, że jest 2nr, ale nie działa

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: 2 numer telefonu - trybulski - 09-02-2020 17:52

Nie rozumiem pytania, i mam wrażenie, że nie tylko ja.

1. druga karta sim w telefonie dual-sim


RE: 2 numer telefonu - DzikuseQ - 09-02-2020 18:15

(09-02-2020 17:52)trybulski napisał(a):  Nie rozumiem pytania, i mam wrażenie, że nie tylko ja.

1. druga karta sim w telefonie dual-sim
Chodzi mi o ,,wirtualny" drugi numer. Bez kupowania karty

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: 2 numer telefonu - radek0389 - 09-02-2020 19:02

Jaki masz problem z 2nr? Bo ja używam regularnie i wszystko działa. Czasem jest błąd przy wybieraniu numeru, ale kilka razy odświeżę i jest ok.


RE: 2 numer telefonu - DzikuseQ - 09-02-2020 19:26

(09-02-2020 19:02)radek0389 napisał(a):  Jaki masz problem z 2nr? Bo ja używam regularnie i wszystko działa. Czasem jest błąd przy wybieraniu numeru, ale kilka razy odświeżę i jest ok.
Odpalam aplikację i odrazu crashuje. Spróbuję przez emulator na pc

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka


RE: 2 numer telefonu - Fejster - 09-02-2020 23:22

ja z apką 2nr nie miałem żadnego problemu. Występuje czasem błąd w wybieraniu jak to już wcześniej wspomniano ale to tylko to. Błąd jest spowodowany zbyt dużym obciążeniem serwera i tym że ktoś już zdążył ten nr zarezerwować. Mają to niebawem poprawić. Trwają również prace nad wersją premium apki (płatna).

@edit

spróbuj przez smspva.com lub użyj opcji "szukaj" na forum. Jakiś czas temu założyłem podobny temat i było kilka wypowiedzi... Ideafacepalm

https://zarabiam.com/Temat-SZUKAM-wirtualne-numery-telefonow-165816