Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wycena cryptomaniak.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: Wycena domen (/Forum-Wycena-domen-243)
+---- Wątek: Wycena cryptomaniak.pl (/Temat-Wycena-cryptomaniak-pl-166438)



Wycena cryptomaniak.pl - FeelTheKick - 09-02-2020 12:44

Cześć, mam możliwość kupna strony https://cryptomaniak.pl wraz z kontami społecznościowymi itp itd:
FB-1050 like
Twitter-705 followersów
Instagram-274 followersów

Waszym zdaniem ile taki pakiet jest wart?
Nie chcę przepłacić. Strona niby ma ruch ale boję się że może mieć jakieś filtry. Da się to jakoś sprawdzić?

Z góry dziękuję za wyceny


RE: Wycena cryptomaniak.pl - SalvatoreConte - 09-02-2020 20:27

Takie łączenie angielskich fraz z polskimi zazwyczaj nienajlepiej się kończy,
ale z kryptodomenami różnie bywa.
Ja jakiś czas temu sprzedałem domenę kryptomaniak.pl.
Mam jeszcze w ofercie Kryptomania.pl + Kryptomaniacy.pl.
Jakbyś chciał dokupić do zestawu to Ci mogę te dwie domeny sprzedać w fajnej cenie.
Bo mam teraz inną inwestycję na oku.
Taki komplet:
- Cryptomaniak.pl
- Kryptomania.pl
- Kryptomaniacy.pl
To już możnaby sprzedać w fajnej cenie, rzędu wyskiego XXXX.
Pozdrawiam


RE: Wycena cryptomaniak.pl - unluckyunit - 09-02-2020 22:10

A masz jakieś godne zaufania statystyki tej strony? Strona rozumiem do kupienia w całości? Zastanawiałeś się jak chcesz ją monetyzować i ile możesz na tym zarobić? Może to powinien być punkt wyjścia.


RE: Wycena cryptomaniak.pl - FeelTheKick - 10-02-2020 18:01

(09-02-2020 22:10)unluckyunit napisał(a):  A masz jakieś godne zaufania statystyki tej strony? Strona rozumiem do kupienia w całości? Zastanawiałeś się jak chcesz ją monetyzować i ile możesz na tym zarobić? Może to powinien być punkt wyjścia.
Dostałem raport z GA. Średnio w miesiącu jest 6000 UU, ale są też miesiące gdzie jest i 16 000 UU.
Strona w całości do kupienia.
Chcę ją rozwijać wedle wizji jej założycieli czyli newsy ze świata kryptowalut, wartościowe poradniki dla początkujących od czasu do czasu wrzucić jakieś sprawdzone promocje. Ma podpięty adsense i krypto reklamy a-ads. Jest też na Linkhouse i seo pilot. Co miesiąc wpadają zamówienia na artykuły sponsorowane. Do tego dochodzą programy afiliacyjne. Dostałem zrzuty z BitBay i Binance gdzie widać liczby poleconych i jest ich ponad 500 na każdej.
Zyski według właściciela sięgają od 400 do 800 PLN miesięcznie. Ale czy to prawda to nie wiem.


RE: Wycena cryptomaniak.pl - unluckyunit - 11-02-2020 13:47

ile wlasciciel chce z ten serwis?


RE: Wycena cryptomaniak.pl - itmaster - 11-02-2020 21:29

Tu masz jeszcze trochę informacji o serwisie - https://www.similarweb.com/website/cryptomaniak.pl
Ale niestety nie ma tam ilości wyświetleń. No właśnie ile sobie z serwis sobie cenią?


RE: Wycena cryptomaniak.pl - FeelTheKick - 16-02-2020 16:57

Po negocjacjach cena ostatecznie stanęła na 5000 PLN. Do końca przyszłego tygodnia muszę dać znać. Waszym zdaniem jest to dobry deal?


RE: Wycena cryptomaniak.pl - SalvatoreConte - 17-02-2020 00:50

(16-02-2020 16:57)FeelTheKick napisał(a):  Po negocjacjach cena ostatecznie stanęła na 5000 PLN. Do końca przyszłego tygodnia muszę dać znać. Waszym zdaniem jest to dobry deal?

Trochę tych artykułów na stronie masz, ale z drugiej strony sprzedajesz tylko jedną domenę, a nie np.komplet, więc trochę mniejsze pole manewru przy negocjacjach.

Moim zdaniem powinieneś zaakceptować ofertę, bo na znacznie wyższą ofertę tylko na tę domenę, którą posiadasz to możesz jednak trochę poczekać.