Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Biuro rachunkowe online? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Biuro rachunkowe online? (/Temat-Biuro-rachunkowe-online-166415)

Strony: 1 2


Biuro rachunkowe online? - Ascoran - 07-02-2020 19:22

Cześć
Ostatnio zainteresowałem się ofertą jednego z biur rachunkowych online ifirma.pl.
Ma ktoś jakieś doświadczenie z takimi biurami? A może polecacie coś innego?
Rzeczywiście jest tak jak piszą na stronie, że w ramach abonamentu odpowiadają na każde pytanie, czy to tylko ściema i robią tylko to co muszą?
Ktoś korzysta i poleca? A może lepiej omijać szerokim łukiem takie biura?


RE: Biuro rachunkowe online? - trybulski - 07-02-2020 22:56

ja polecam infakt

nawet bez abonamentu mi bardzo pomogli Smile


RE: Biuro rachunkowe online? - Ascoran - 07-02-2020 23:16

(07-02-2020 22:56)trybulski napisał(a):  ja polecam infakt

nawet bez abonamentu mi bardzo pomogli Smile

O patrz, o infakt jeszcze nie słyszałem Smile
A korzystałeś z ich usług czy tylko zadawałeś pytania?
Interesują mnie głównie zalety i wady takiego biura rachunkowego online, czy są jakieś ukryte opłaty albo coś podobnego.

@edit
Jeszcze pytanie:
Jak wygląda dostarczanie papierowych faktur (np za paliwo) do takich biur online? Można puścić skan mailem czy jednak wymagają oryginału?


RE: Biuro rachunkowe online? - Ascoran - 21-02-2020 22:05

Nikt nie ma zdania o takich biurach rachunkowych? Nikt nie korzystał?


RE: Biuro rachunkowe online? - Twarzy - 15-06-2020 13:13

Ja korzystam z Ifirmy ponad 2 lata z tego 5 miesięcy z oferty z dedykowaną księgową i generalnie nie mam się do czego przyczepić. Jest nawet możliwość uzyskania rabatu 50 zł w pierwszym miesiącu, jak ktoś nie chce za dużo wydawać Wink


RE: Biuro rachunkowe online? - itmaster - 15-06-2020 13:55

A ile płacisz miesięcznie za usługę? Z tą dedykowaną księgową, bo jak rozumiem jest to korzystniej?


RE: Biuro rachunkowe online? - Twarzy - 15-06-2020 20:15

(15-06-2020 13:55)itmaster napisał(a):  A ile płacisz miesięcznie za usługę? Z tą dedykowaną księgową, bo jak rozumiem jest to korzystniej?

99 netto - to jest usługa z księgowością.
Jest jeszcze opcja za 37,5 netto, ale tam dostajesz tylko dostęp do platformy, gdzie sam księgujesz. Prawie 2 lata korzystałem z tej drugiej opcji, teraz od kilku miesięcy z księgową. Jakbyś chciał skorzystać to mam kod rabatowy na 50 zł na tą opcję z biurem rachunkowym. W razie pytań pisz śmiało.


RE: Biuro rachunkowe online? - itmaster - 15-06-2020 20:28

Dzięki będę pamiętał o kodzie, jeśli będę chciał skorzystać z ich oferty.

A powiedz mi jak z reprezentacją w US, np. podczas kontroli, sam musisz się produkować, czy księgowa będzie Cię reprezentować?

w ifirmie obsłużą sp. z o.o., jeśli ktoś nie chce DG?


RE: Biuro rachunkowe online? - Twarzy - 15-06-2020 20:34

(15-06-2020 20:28)itmaster napisał(a):  Dzięki będę pamiętał o kodzie, jeśli będę chciał skorzystać z ich oferty.

A powiedz mi jak z reprezentacją w US, np. podczas kontroli, sam musisz się produkować, czy księgowa będzie Cię reprezentować?

w ifirmie obsłużą sp. z o.o., jeśli ktoś nie chce DG?

Nie jestem pewny, ale chyba tylko jednoosobowa działalność i spółki cywilne wchodzą w gre.
Nie mam teraz przed sobą umowy, ale z tego co kojarzę nie ma reprezentacji w US, ale ręki nie dam sobie uciąć. Akurat nie miałem w ostatnim czasie potrzeby korzystania z takiego udogodnienia Lol


RE: Biuro rachunkowe online? - Pelikan - 05-08-2020 09:42

Ja chyba jednak wolę tradycyjną formę. Od lat korzystam z usług biura rachunkowego Gama w Warszawie i nie mam na co narzekać. Pracownicy są naprawdę bardzo pomocni, i co najważniejsze terminowi. Polecam