Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Photoshop] Zlecenie - ważne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Photoshop] Zlecenie - ważne (/Temat-Photoshop-Zlecenie-wazne-166403)

Strony: 1 2


[Photoshop] Zlecenie - ważne - dyzia - 07-02-2020 02:55

Siemka.
Zlecenie nietypowe. Chcemy zrobić prezent urodzinowy pewnej osobie. Chodzi o wklejenie we wzór dowodu osobistego zdjęcia [aby było realne] plus prawdziwego imienia, śmieszne nazwisko. Czy jest tu ktokolwiek, kto może pomóc w temacie?

Nie zapisuję ceny, jaką mogę za to zapłacić, ponieważ nie wiem ile możecie się za to domagać. Proszę o kontakt, a na pewno się dogadamy.


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - Dante_/ - 07-02-2020 03:12

"Zrobić prezent urodziny" to teraz tak się szuka osoby, która "podrobi" dowód tożsamości? Big Grin


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - dyzia - 07-02-2020 03:14

Jeśli uważasz, że dowód na cudowne nazwisko Pierdzisław albo Pierdziutek lub coś w tym stylu jest czymś, bo można podrobić to spoko Smile Chodziło tylko o zdjęcie i imię, nie sądziłam, że zostanie to tak odebrane + nierealne dane typu urodzenia, seria, no nie wiem jak mam inaczej poprosić o pomoc, żeby nie miało to znamion czegoś podejrzanego :/ W każdym razie mega mi zależy na tym, może ktoś się zlituje....


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - Iwonita - 07-02-2020 11:50

Ja chętnie się podejmę tego zadania hej


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - trybulski - 07-02-2020 13:15

Dante - on niczego nie podrabia. Przeczytaj tytuł tematu: widzisz tam słowo Photoshop?
Podrabiałby jak by to dał na plastik. A w paincie może się bawić, dopóki tego nie używa.


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - tidid - 07-02-2020 13:29

dopóki tego nie używa. Nie wiesz jaki jest prawdziwy cel przerobienia dowodu w photoshopie. A może ktoś chce wysyłać to jako skan dowodu? Ja bym się zastanowił na miejscu osoby, która chce się tego podjąć Smile
Ewentualnie napisać na dowodzie coś w tylu "Gift for birthday" - tak, w języku angielskim, żeby w razie czego wszyscy od razu wiedzieli, że to fake dowód


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - transformice100 - 07-02-2020 13:32

(07-02-2020 13:15)trybulski napisał(a):  Dante - on niczego nie podrabia. Przeczytaj tytuł tematu: widzisz tam słowo Photoshop?
Podrabiałby jak by to dał na plastik. A w paincie może się bawić, dopóki tego nie używa.

To w wersji elektronicznej nie można czegoś podrabiać? xD
Nie ważne czy jest to dowód fizyczny, czy jego skany - zmiana danych na inne, a następnie jego użycie to już mamy gotowy paragraf Wink

Osobiście nie podejmowałbym się zlecenia, nie wiadomo kto jakie ma intencje Sex


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - Dante_/ - 07-02-2020 13:46

@[trybulski] Dwie osoby wytłumaczyły Tobie, mam nadzieję, że zrozumiałeś.


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - trybulski - 07-02-2020 13:55

Zgodnie z Art. 270 KK: „§ 1 Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Napisał w sumie, że to na prezent ale nie napisał, czy ma zamiar używać tego jako prawdziwy.
Niby zdjęcie ma wyglądać jak prawdziwe, ale co dalej?

Nie można zakładać z góry, że ktoś jest rzeczywiście na tyle niemądry, żeby używać takiego.

"jak mam inaczej poprosić o pomoc, żeby nie miało to znamion czegoś podejrzanego"
może napisz, że nie zamierzacie tego używać jak prawdziwego dowodu?


RE: [Photoshop] Zlecenie - ważne - transformice100 - 07-02-2020 14:02

(07-02-2020 13:55)trybulski napisał(a):  Zgodnie z Art. 270 KK: „§ 1 Kto, w celu użycia za autentyczny, podrabia lub przerabia dokument lub takiego dokumentu jako autentycznego używa, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Napisał w sumie, że to na prezent ale nie napisał, czy ma zamiar używać tego jako prawdziwy.
Niby zdjęcie ma wyglądać jak prawdziwe, ale co dalej?

Nie można zakładać z góry, że ktoś jest rzeczywiście na tyle niemądry, żeby używać takiego.

"jak mam inaczej poprosić o pomoc, żeby nie miało to znamion czegoś podejrzanego"
może napisz, że nie zamierzacie tego używać jak prawdziwego dowodu?

Nie możesz brać za kogoś odpowiedzialności Smile Nikt nie wie i nie dowie się w jakim faktycznym celu jest stworzone takie zlecenie. Może autor mówi prawdę, jednak nigdy nie wiadomo.

Jeżeli już ktoś by chciał się tego podjąć to niech doda np. warstwę o tym że jest to dowód kolekcjonerski w takim miejscu aby nie dało się tego wymazać Wink (Nie znam się na photoshopie jednak pewnie taka opcja istnieje).