Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostęp do materiałów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dostęp do materiałów (/Temat-Dostep-do-materialow-166388)



Dostęp do materiałów - panguss - 06-02-2020 10:48

Mam fajny pomysł na biznes a mianowicie jest gra która jest skomplikowana a mam spore doświadczenie co do niej. Pomagam wielu osobą czy zrobić atak czy obronę bo sami nie znają pewnych taktyk czy zasad które można wykorzystać na swoją stronę.

I te osoby mówią mi rzeczy typu:
- Za to mógłbyś zarabiać
- Dzięki mistrzu
- Super to zrobiłeś

Tak więc uważam że popyt na mój produkty mógłby mieć spore wzięcie jednak tutaj pojawiają się problemy:

1) Napisanie tych poradników zajmuje dużo czasu by wszystko to ładnie wytłumaczyć
2)Są to niektóre techniki które po 10 latach gry sam tworzyłem no i wiadomo ciężko
komuś coś dać jak sam tworzyłeś to 10 lat(doświadczenie)

Tak też wpadłem na pomysł by napisać na nie poradniki jednak nie udostępniać je każdemu. I nie sprzedawać je raz za 50zł tylko aby osoby które chciały mogły wykupić dostęp np: na 30 dni za 10zł

Poszukuje odpowiedzi na kilka aspektów:

- Istniej sposób aby automatycznie osoby które zakupią poradnik mogły wejść na
stronę/portal gdzie będą miały dostęp do wszystkich materiałów jakie kupili ??
- I czy dałoby się to zrobić aby tylko osoba która zakupiła produkt mogła z niego korzystać(Chodzi o to by nie było tak że 1 osoba kupi i poda np hasło innym 10 którzy będą mogli też wejść)

Coś takiego na typ panelu, czy rozbudowanej strony.

A)- Czy istnieje jakiś sposób w internecie w którym mógłbym to zrobić ?
B)- Czy trzeba zatrudnić kogoś kto by takie coś napisał ?
c)- Albo jakieś inne rozwiązanie ktoś widzi ?

Jak tak to ile takie sposoby A)/B) by kosztowały. Z chęcią za pomoc/odp na pytania byłbym skłony zapłacić Big Grin

Nie wiedziałem w jaki dział to wrzucić w razie jakby był zły lub pasował do innego byłoby miło jakby odpowiednie do tego osoby przeniosły w odpowiedni dział.


RE: Dostęp do materiałów - panguss - 08-02-2020 08:09

Up up


RE: Dostęp do materiałów - Tartut - 19-03-2020 20:26

Cześć,

(06-02-2020 10:48)panguss napisał(a):  Poszukuje odpowiedzi na kilka aspektów:

- Istniej sposób aby automatycznie osoby które zakupią poradnik mogły wejść na
stronę/portal gdzie będą miały dostęp do wszystkich materiałów jakie kupili ??
Tak jak najbardziej jest to możliwe. Są opcje płatne i darmowe.

(06-02-2020 10:48)panguss napisał(a):  - I czy dałoby się to zrobić aby tylko osoba która zakupiła produkt mogła z niego korzystać(Chodzi o to by nie było tak że 1 osoba kupi i poda np hasło innym 10 którzy będą mogli też wejść)
Trudniejsza sprawa, ale jak najbardziej możliwa do zrobienia Wink

(06-02-2020 10:48)panguss napisał(a):  A)- Czy istnieje jakiś sposób w internecie w którym mógłbym to zrobić ?
B)- Czy trzeba zatrudnić kogoś kto by takie coś napisał ?
c)- Albo jakieś inne rozwiązanie ktoś widzi ?

Jak tak to ile takie sposoby A)/B) by kosztowały. Z chęcią za pomoc/odp na pytania byłbym skłony zapłacić Big Grin
A) Tak
B) To zależy, jeśli kompletnie nie znasz się na zarządzaniu stronami internetowymi to będziesz musiał kogoś zatrudnić. Zapraszam na priv, jeśli aktualne.


RE: Dostęp do materiałów - Czad Masters - 31-08-2020 15:03

Znam się na rzeczy na plemionach. Zbierając 10 lat doświadczenia i mają wszystko w małym palcu nawet napisanie obszernego referatu za darmo nie zawsze sprawia że ktoś go zrozumie itd polecałbym Ci opcję modułową gościu podaje wszystkie informacje o atakach i komputerowo losuje się mu pewne moduły i kolejności w których powinien je wykonać. Do czegoś takiego mogłbyś dać subskrypcję i mieć stały zysk z tego.

Jeśli chodzi o plemiona to mogłbym pomóc w poradnikach za dobra opłata sam mam wiele unikalnych metod strategii i taktyk.


Dostęp do materiałów - Hybrid1990 - 04-12-2020 15:07

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.