Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ReFork Airdrop (EFK) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: AirDropy (/Forum-AirDropy-460)
+--- Wątek: ReFork Airdrop (EFK) (/Temat-ReFork-Airdrop-EFK-166349)



ReFork Airdrop (EFK) - Funky_Freak - 04-02-2020 20:02

Zgarnij 200 EFK (10$) + 20 EFK (1$) za każde zaproszenie

Link do projektu: https://refork.org/

Link do Airdropu, jeśli chcesz abym też coś z tego miał i szanujesz mój wkład i wysiłek: https://t.me/refork_ico_airdrop2_bot?start=652930367

O projekcie:

Od dwóch lat rozwijamy biodegradowalne tworzywa sztuczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Teraz, gdy mamy tak duże doświadczenie, postanowiliśmy rozpocząć ekspansję na cały świat. Materiał, z którego wykonane są nasze produkty, rozpadnie się na naturalne substancje w naturze (próchnicę), a tym samym ponownie wejdzie w naturalny cykl.

Nasze produkty nie obciążają ani nie niszczą naszej planety i idealnie pasują do gospodarki o obiegu zamkniętym. Nasz unikalny materiał rozkłada się na biomasę, a zatem nie pozostawia żadnych śladów plastiku. Nasze materiały oparte są na odpadach z obróbki drewna i ziemniaków; uzyskanie tych materiałów w żaden sposób nie obciąża planety.

Nasz produkt jest gotowy na zbliżające się światowe ograniczenia nałożone na jednorazowe, biodegradowalne tworzywa sztuczne. Wszystkie takie kroki, podejmowane przez światowych liderów, są dla nas pozytywnym sygnałem, że zmierzamy we właściwym kierunku. Przede wszystkim takie środki zwiększają popyt na nasze produkty.

Rynek plastików jednorazowego użytku jest ogromny i stale rośnie wraz ze wzrostem liczby ludności na świecie. Ze względu na potrzebę zastąpienia obecnych tworzyw sztucznych nowymi, biodegradowalnymi, potencjał rozwoju naszej firmy jest ogromny. Według prognoz kraje rozwinięte całkowicie zastąpią obecne tworzywa jednorazowego użytku w ciągu dziesięcioleci.

Nasz unikalny materiał, który wykorzystamy do stworzenia dużego portfolio produktów, jest obecnie w trakcie uzyskiwania patentu. Pomyślne zakończenie procesu patentowego jest naszym ważnym celem i staramy się zachować patent na wszystkich ważnych rynkach.

Instrukcja do Airdropu:

1. Wpisz: Captcha, podtwierdź
2. Podaj swój Mail
3. Kliknij w Airdrop Program
4. Wypełnij wszystkie możliwe wymogi: Twitter, FB, YT, Insta, Reddit (czym więcej, tym więcej otrzymacie Tokenów, choć ja osobiście nie dodałem Inst, ale i tak zarezerwowało mi 200 EFK)
5. Kliklnij na Add Wallet i wpisz swój adres ERC20

Enjoy! Lol Cool



RE: ReFork Airdrop (EFK) - Noizzyy - 04-02-2020 20:40

Kiedy i gdzie będzie można sprzedać?
Polecam zmienić kolor z czerwonego, bo ten jest zarezerwowany dla administracji


RE: ReFork Airdrop (EFK) - Funky_Freak - 04-02-2020 20:49

(04-02-2020 20:40)Noizzyy napisał(a):  Kiedy i gdzie będzie można sprzedać?

Według Roadmapy w czwartym kwartale ma wejść możliwość płatności w Eco Shop, czyli myślę, że do tamtej pory musi wejść na jakąkolwiek giełdę... Projekt jest ciekawy i jeśli dają tokeny, to kto wie jak projekt się rozwinie i ile będzie wart z biegiem czasu.

(04-02-2020 20:40)Noizzyy napisał(a):  Polecam zmienić kolor z czerwonego, bo ten jest zarezerwowany dla administracji

Dzięki za sugestię, done! ... Rep, leci do Ciebie CoolSmile


RE: ReFork Airdrop (EFK) - Funky_Freak - 25-02-2020 16:37

Mam ciekawą informację, dla tych wszystkich, którzy weszli w Airdrop EFK...

Pisząc dziś z adminem grupy na telegramie od ReFork, zadałem mu konkretne pytanie... Odpowiedź brzmi BARDZO POZYTYWNIE, zobaczcie sami!

[Obrazek: Bez-nazwy.jpg]

P.S. Ciekawy zatem jestem, jak będzie wyglądała cena po IEO... Wink
Możecie jeszcze wchodzić, Airdrop jeszcze się nie skończył...



ReFork Airdrop (EFK) - Stachu - 18-04-2020 09:11

Wiadomo coś o tym airdropie? EFK powinnismy mieć już chyba na portfelach?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk