Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Giełdy Kryptowalut (/Forum-Gieldy-Kryptowalut-461)
+--- Wątek: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) (/Temat-Bison-darmowe-20%E2%82%AC-od-razu-wyplacalne-166345)

Strony: 1 2


Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - piotreq86 - 04-02-2020 18:52

Bison App to niemiecka aplikacja do handlu kryptowalutami, stworzona przez tradycyjną giełdę papierów wartościowych w Niemczech. Börse Stuttgart została założona prawie 160 lat temu, a obecnie jest drugą co do wielkości giełdą akcji w Niemczech i dziesiątą w Europie.

Czysty link:
https://bisonapp.com/en/

W ramach promocji na start możemy zgarnąć od Bisona 20€. Środki dopisywane są automatycznie, wypłata jest możliwa natychmiast. Mi założenie konta, wpłata i wypłata - zajęły 24 godziny.

Bonus jest podzielony na dwie premie po 10€ - jedna jest za rejestrację z reflinku, druga za wpisanie kodu promocyjnego. Aby otrzymać 20€ bonusu, należy ściśle trzymać się instrukcji krok po kroku, którą zamieszczam poniżej.

1. Korzystamy z linku polecającego. Link otwieramy na smartfonie. Przeniesie on nas do sklepu Gogle Play, lub AppStore celem zainstalowania aplikacji. Instalację robimy z refa:

https://join.bisonapp.com/zm54vs

(Nie instalujemy aplikacji na czysto, a dopiero potem wchodzimy z reflinku! Nie robimy tak, ponieważ nie sczyta nam polecenia.)

2. Rejestrujemy się, a po dokonaniu rejestracji przechodzimy weryfikację video.
Weryfikacja video odbywa się w języku angielskim. Jest identyczna, jak weryfikacja video przy Bitwali. Potrzebny jest dokument tożsamości oraz wydrukowany dokument potwierdzający nasz adres. Mogą to być dokumenty jak niżej, nie starsze niż 6 miesięcy:

[Obrazek: 9WXqHa.jpg]

3. Bo zakończonej weryfikacji dokonujemy depozytu na 50€. Ja robiłem przelew z Revoluta i dociera on w kilka godzin.

4. Po zaksięgowaniu środków - kupujemy Bitcoina za 50€. Automatycznie po zakupie mamy komunikat jak niżej:

[Obrazek: hwiCEb.jpg]

dostajemy 10€ bonusu (w Bitcoinie) za darmo!

5. Wchodzimy w ustawienia i zakładkę Reedem code. Wpisujemy kod: 10BISON19
i akceptujemy. Wyskakuje nam komunikat, jak niżej:

[Obrazek: bt7pHV.jpg]

Otrzymujemy następne 10€ bonusu (w Bitcoinie) za darmo.

Ważne, żeby wszystko zrobić w takiej kolejności, jak powyżej opisałem. Wtedy wpadnie nam za darmo łącznie 20€.

Pieniądze od razu możemy wypłacić. Przelew na Revoluta szedł mi 3 godziny (strata 0,53€ na kursach BTC). Poniżej potwierdzenie:

[Obrazek: BP1W8v.jpg]

Zapraszam do skorzystania.


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - elrybakov1 - 04-02-2020 19:47

Nie da się wejść na iphonie ;/


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - piotreq86 - 06-02-2020 18:50

Dla uwierzytelnienia poniżej potwierdzenie:

[Obrazek: CexQ3b.jpg]

[Obrazek: 86kAQ3.jpg]

[Obrazek: 2lMjEa.jpg]

W trakcie ostatniej godziny premie za 3 kolejne zaproszone osoby.
Wypłata zlecona, środki w drodze na Revoluta. 2 poprzednie przelewy już na koncie.


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - laquica - 10-02-2020 20:14

Można z VPN niemieckim normalnie to zrobić ?


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - piotreq86 - 10-02-2020 20:22

VPN i zmiana IP nie jest potrzebna.


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - piotreq86 - 13-02-2020 21:57

Poprawiłem instrukcję.
Zmiana adresu nie jest potrzebna. Mając polski adres również otrzymamy bonus.
Kto jeszcze nie skorzystał, śmiało może działać wg wskazówek z pierwszego postu Smile


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - SalvatoreConte - 14-02-2020 21:06

Świetna sprawa, ja skorzystałem z linku do Piotrka i szczerze polecam.

Inni dokładają refbacki i na ślepo kopiują instrukcję od Piotrka, ale w razie problemów to na nich nie liczcie, bo nic z tego nie kumają hehe.

Tutaj profesjonalne podejście i warto wesprzeć Piotrka, bo zawsze wrzuca dobre, sprawdzone deale.


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - piotreq86 - 23-02-2020 18:49

Kolejne bonusy wypłacone na Revoluta:

[Obrazek: IOr33V.jpg]

[Obrazek: jmj2Bo.jpg]

[Obrazek: FUztC4.jpg]

[Obrazek: qhoQxe.jpg]

[Obrazek: LQ9uju.jpg]

Dodatkowo dodam od siebie, że warunek zakupu BTC za 50€, nie musi dotyczyć jednej transakcji. Możemy wpłacić np. 10€ na konto Bisona, dokonać zakupu BTC za 10€, następnie sprzedać BTC i taką transakcję powtórzyć jeszcze 4 razy. Łącznie Bitcoin będzie kupiony 5 razy po 10€, razem za 50€ i bonus również wpadnie na nasze konto.

Kto jeszcze nie skorzystał może śmiało działać. Również z mniejszym depozytem Big Grin


RE: Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - kariolmax - 24-05-2020 22:01

(23-02-2020 18:49)piotreq86 napisał(a):  Kto jeszcze nie skorzystał może śmiało działać. Również z mniejszym depozytem Big Grin
Odświeżam trochę temat, ale planuję rejestrację. Ten kod na dodatkowe 10 euro działa jeszcze? Może są jakieś inne/nowe?


Bison - darmowe 20€ (od razu wypłacalne) - Chinczykxx - 25-05-2020 09:24

ogolnie teraz jesli uzyjesz kodu to nie dostajesz kasy z programu polecen , a ten kod 10BISON19 jest juz nie aktualny .

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka