Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mylead - brak prowizji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Mylead - brak prowizji (/Temat-Mylead-brak-prowizji-166322)



Mylead - brak prowizji - 13371337 - 03-02-2020 18:05

Ostatnio zacząłem promować serwisy randkowe, w których za samą rejestrację z potwierdzeniem maila powinienem dostawać prowizji. Zaliczyło jedną i później pomimo wejść w link nic nie dostawałem, więc napisałem do kolegi żeby się zarejestrował, bo pomyślałem że może po prostu nikt się nie rejestruje tyle ludzie wchodzą i wychodzą. Niestety nawet w tym przypadku żadnej prowizji nie dostałem. Ktoś też miał taki problem?


RE: Mylead - brak prowizji - adi_hq - 03-02-2020 19:26

Niektóre programy wymagają wieku 21+ stąd może dlatego Ci odrzuciło ?


RE: Mylead - brak prowizji - umpek - 03-02-2020 20:39

Na MyLead działam od ponad roku i nie miałem takiej sytuacji, najlepiej napsz do supportu na pewno wyjaśnią Ci w czym problem.


RE: Mylead - brak prowizji - MyLead.pl - 04-02-2020 13:14

Cześć @[13371337],
W tym przypadku winą może być wiek albo płeć, ale dopiero po weryfikacji konkretnego przypadku jesteśmy w stanie Ci pomóc. Proszę wyślij nam w wiadomości prywatnej swój username, a my sprawdzimy na czym polega problem i pomożemy Ci go rozwiązać.
Z pozdrowieniami, zespół MyLead.