Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przejęcie nazwy konta na IG - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Przejęcie nazwy konta na IG (/Temat-Przejecie-nazwy-konta-na-IG-166310)



Przejęcie nazwy konta na IG - legolass97 - 02-02-2020 17:43

Witajcie. Mam sytuację w której zależy mi na pewnej nazwie IG. Jest ona zajęta przez kompletnie puste konto. Nikt nie odpisuje na wiadomości itd. Jest szansa w jakiś sposób przejąć nazwę konta? Zgłosić z kilku profili aby usunęli? Ktoś próbował?


RE: Przejęcie nazwy konta na IG - buciu52 - 02-02-2020 19:22

Myślę, że jeśli konto zostanie usunięte to i tak nick nie będzie możliwy do rejestracji. Będzie tak jakby zarezerwowany.


RE: Przejęcie nazwy konta na IG - Fricooo - 02-02-2020 20:33

Szkoda że konto jest nieaktywne, bo najłatwiej byloby po prostu sie skontaktować i dogadać sprawę. Nie istnieje jakis jeden sposób na przejęcie nazwy i raczej jest to ciężki proces. Możesz spróbować zgłosić to konto jako podszywajace sie pod Ciebie, ale tutaj zostaje tez kwestia jaka to jest nazwa i czy realnie da sie to pod to podciągnąć. Zmasowane zgłaszanie tego konta moze pomóc. Nikt nie będzie sie bronił, ale musisz mieć na uwadze ze nie koniecznie potrwa to kilka dni . Wszystko zalezy od dobrej woli supportu