Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kampanie PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Kampanie PPI (/Temat-Kampanie-PPI-166309)

Strony: 1 2


RE: Kampanie PPI - $Kamil$ - 08-02-2020 08:33

(07-02-2020 13:47)Shimeon napisał(a):  
(07-02-2020 10:34)MyLead.pl napisał(a):  @[Shimeon],
urządzenie ma duży wpływ na stawkę.

Proponujemy celować bardziej w ruch z desktopów.

To by się w sumie zgadzało, bo moi widzowie swego czasu zwykle raczyli mnie się pytać o to czy ta modyfikacja do gry jest na androida/ios. Dobra. To już poszerzyło mój horyzont myślowy. Dzięki wielkie za pomoc.

ps: Powyższy screen odnosi się do wszystkich programów ppi, a mowa tu o fast-files Wink


Ja korzystam z linków bezpośrednich ale fast-files to jest tylko tak naprawdę landing page. Takie same stawki możesz uzyskać w fast-files.


RE: Kampanie PPI - radek0389 - 08-02-2020 11:08

(06-02-2020 00:36)Shimeon napisał(a):  Tymczasem, ja za ostatnią konwersję otrzymałem kolejno 0.01 PLN, 0.02 PLN itd. Co jest dla mnie śmieszne, bo więcej z klikania reklam zdzieram. Big Grin
Daj sobie spokój z obecnymi ofertami, jakie masz podpięte i przesiądź się na sprawdzony ogads.com. Grosik za lead z USA, to wręcz niespotykany fenomenBig Grin. Podłącz ogads i będzie znacznie lepiej.


RE: Kampanie PPI - MyLead.pl - 08-02-2020 15:49

Już wkrótce pojawią się nasze Content Lockery z ogromem ofert globalnych, tym samym zarabianie będzie mogło być o wiele bardziej efektywne. Więcej o nowych Content Lockerach znajdziecie tutaj: KLIK. Premiera w lutym. Warto jednak rozróżniać oferty CPA od PPI, a właśnie o tych drugich mowa w kontekście stawek. W przypadku CPA mogą być to też na przykład cenniejsze oferty PIN.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Kampanie PPI - Shimeon - 15-02-2020 15:17

Dnia dzisiejszego wpadła do tej pory najwyższa stawka za jeden lead - 56 groszy ze Stanów. Chyba podziałało, bo w opisach na youtube dałem notkę, aby pobierać bezpośrednio z komputera. Lol

(08-02-2020 11:08)radek0389 napisał(a):  
(06-02-2020 00:36)Shimeon napisał(a):  Tymczasem, ja za ostatnią konwersję otrzymałem kolejno 0.01 PLN, 0.02 PLN itd. Co jest dla mnie śmieszne, bo więcej z klikania reklam zdzieram. Big Grin
Daj sobie spokój z obecnymi ofertami, jakie masz podpięte i przesiądź się na sprawdzony ogads.com. Grosik za lead z USA, to wręcz niespotykany fenomenBig Grin. Podłącz ogads i będzie znacznie lepiej.

Leady są nieregularne. Raz potrafi przez 3 dni załapać tyle samo, a już potem w ogóle. Na rapidzie co innego, bo tam codziennie po kilkanaście pobrań.
Zoptymalizuję konwersję i jeśli stawki będą w dalszym ciągu na niezmiennym poziomie to niewykluczone, że przesiądę się na coś innego..


RE: Kampanie PPI - Shimeon - 27-02-2020 15:41

Ok. Dziś i wczoraj wpadły kolejne leady. Nie jest źle. Oby tak codziennie było. Wink


RE: Kampanie PPI - Pakula - 05-04-2020 20:20

Macie gdzieś listę stawek do linków bezpośrednich PPI?


RE: Kampanie PPI - MyLead.pl - 06-04-2020 10:37

Cześć @[Pakula],
Na stawki w ofertach PPI wpływa wiele czynników. Urządzenie, na którym wyświetlana jest kampania, kraj pochodzenia leada, czy rodzaj zainstalowanych ofert, są elementami zmieniającymi wartość konwersji.

Możesz wypróbować różne konfiguracje i sprawdzić, które są dla Ciebie najkorzystniejsze.

Polecamy Ci również zapoznać się z naszym wpisem na blogu - klik.

Pozdrawiamy, zespół MyLead.


RE: Kampanie PPI - Pakula - 06-04-2020 14:48

No dobrze ale chciałbym wiedzieć mniej więcej ile minimum jest za instalację, czyli od do już nie chodzi mi o te kraje i urządzenia Tongue
Ponieważ nie wiem czy warto się w to bawić


RE: Kampanie PPI - $Kamil$ - 06-04-2020 14:53

(06-04-2020 14:48)Pakula napisał(a):  No dobrze ale chciałbym wiedzieć mniej więcej ile minimum jest za instalację, czyli od do już nie chodzi mi o te kraje i urządzenia Tongue
Ponieważ nie wiem czy warto się w to bawić

Najmniej dostałem 0.01 PLN a najwięcej ponad 10 PLN za jedną instalacje