Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kampanie PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: MyLead (/Forum-MyLead-397)
+---- Wątek: Kampanie PPI (/Temat-Kampanie-PPI-166309)

Strony: 1 2


Kampanie PPI - Shimeon - 02-02-2020 16:44

Pytanie do administratorów zarządzających MyLead. Tongue

Czy w niedalekiej przyszłości planujecie dodać więcej programów typu Pay Per Install za ogólne udostępniane pliki (globalnie)?


RE: Kampanie PPI - MyLead.pl - 03-02-2020 11:39

Cześć @[Shimeon],
Z pewnością w niedalekiej przyszłości będziemy powiększali listę ofert PPI, na przykład aplikacji mobilnych, jednak w tym momencie nie planujemy dodawać ofert z autorskimi landingami.
Zawsze możesz zbudować swój własny landing w oparciu o linki bezpośrednie, które udostępniamy i promować za jego pomocą.

Gdybyś miał jakiekolwiek inne pytania, jesteśmy do dyspozycji.

Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Kampanie PPI - fusek - 03-02-2020 12:37

Jakie są stawki na tym pp i?


RE: Kampanie PPI - MyLead.pl - 03-02-2020 15:05

Cześć @[fusek],
oferta, a tym stawka jest zależna od kraju oraz urządzenia w jakim jest wyświetlana. W tym momencie stawka dochodzi do 11,60 złotych za pobranie oraz instalację. Gdybyś miał inne pytania, prosimy o kontakt.
Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Kampanie PPI - Shimeon - 06-02-2020 00:36

(03-02-2020 15:05)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[fusek],
oferta, a tym stawka jest zależna od kraju oraz urządzenia w jakim jest wyświetlana. W tym momencie stawka dochodzi do 11,60 złotych za pobranie oraz instalację. Gdybyś miał inne pytania, prosimy o kontakt.
Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


To macie nieaktualne dane. Mówię o fast-files Wink

Bo jest czarno na białym napisane, że każda stawka za poprawnie naliczony lead zaczyna się od pięciu groszy, a kończy mniej więcej na siedmiu (złoty). Tymczasem, ja za ostatnią konwersję otrzymałem kolejno 0.01 PLN, 0.02 PLN itd. Co jest dla mnie śmieszne, bo więcej z klikania reklam zdzieram. Big Grin


RE: Kampanie PPI - MyLead.pl - 06-02-2020 15:03

Cześć @[Shimeon],
wielkość wypłat regulowana jest na podstawie zebranych danych uśrednionej stawki otrzymywanej przez wydawców, których przedział najczęściej waha się od 0,05PLN do 7,10PLN, jednak mogą występować rozbieżności w stawkach w górę lub w dół.

Stawka 11,60 zł w tej ofercie jest rzeczywista, takie leady pojawiały się w ciągu kilku ostatnich dni na kontach wydawców.

Gdybyś miał jakieś pytania lub wątpliwości, jesteśmy do dyspozycji.
Z pozdrowieniami, zespół MyLead.


RE: Kampanie PPI - Shimeon - 06-02-2020 17:59

(06-02-2020 15:03)MyLead.pl napisał(a):  Cześć @[Shimeon],
wielkość wypłat regulowana jest na podstawie zebranych danych uśrednionej stawki otrzymywanej przez wydawców

Sęk w tym, że moja najlepsza stawka za jedną akcję wynosi zaledwie 36 groszy i pochodzi z Mołdawii. A kraj ten przecież jest jednym z biedniejszych państw w Europie, jeśli nie naj. Mam też kilka leadów z bogatszych części świata. Z USA prowizja tylko 0.06 PLN.

Nie mam pojęcia od czego to jeszcze zależy. Może waga pliku? Im większe archiwum, tym większe procenty? Macie te dane? Mogę je sprawdzić?


RE: Kampanie PPI - $Kamil$ - 06-02-2020 18:15

Nie jest tak źle za USA
[Obrazek: hcDz41B.png]


RE: Kampanie PPI - MyLead.pl - 07-02-2020 10:34

@[Shimeon],
urządzenie ma duży wpływ na stawkę. Leady z Mołdawii faktycznie są mało warte, ponieważ reklamodawcy nie widzą w tym rynku dużego potencjału reklamowego. Na chwilę obecną najwięcej warte są leady z USA, tam warto promować PPI, leady z DE również mają niezłe stawki. Jednocześnie kwoty za leady z USA mogą być niskie w przypadku urządzeń, które są mało interesujące dla reklamodawcy. W takim przypadku klient może również otrzymać zgodę na otrzymywanie powiadomień push. Proponujemy celować bardziej w ruch z desktopów.

Zresztą, nasz wydawca powyżej wrzucił swojego screena, który udowadnia, że da się na PPI robić piękne wyniki. Smile

W razie dalszych pytań pozostajemy do dyspozycji.

Pozdrawiamy, zespół MyLead.


RE: Kampanie PPI - Shimeon - 07-02-2020 13:47

(07-02-2020 10:34)MyLead.pl napisał(a):  @[Shimeon],
urządzenie ma duży wpływ na stawkę.

Proponujemy celować bardziej w ruch z desktopów.

To by się w sumie zgadzało, bo moi widzowie swego czasu zwykle raczyli mnie się pytać o to czy ta modyfikacja do gry jest na androida/ios. Dobra. To już poszerzyło mój horyzont myślowy. Dzięki wielkie za pomoc.

ps: Powyższy screen odnosi się do wszystkich programów ppi, a mowa tu o fast-files Wink