Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
4 konta IG na jednym telefonie + jarvee. Czy bezpieczne? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: 4 konta IG na jednym telefonie + jarvee. Czy bezpieczne? (/Temat-4-konta-IG-na-jednym-telefonie-jarvee-Czy-bezpieczne-166297)



4 konta IG na jednym telefonie + jarvee. Czy bezpieczne? - legolass97 - 01-02-2020 21:09

Witajcie. Na jakiś czas wypadłem z tematu social lecz chciałbym wprowadzić 3 nowe marki. Chcę postawić w 100% na bardzo dobry content lecz kiedyś bawiłem się w jarvee i wiem że bardzo fajnie było by to połączyć z follow, komentowaniem, like i postami na automacie w jarvee. Czy 4 konta które będą robiły takie akcje na jednym IP będzie bezpieczne? Raczej celuję w mniejsze liczby w przypadku follow itd i skupienie się na treściach. Obecnie nie chcę kupować VPN tylko jarvee by działało w tle przy odpalonym komputerze w trakcie pracy więc koło 10-14h dziennie. Czy lepiej zainwestować w proxy? Celuje w długoterminowe konta i stworzenie marek więc wolał bym aby było to bezpieczne.


RE: 4 konta IG na jednym telefonie + jarvee. Czy bezpieczne? - transformice100 - 01-02-2020 21:13

Z tego co czytałem na konkurencyjnym forum aktualnie Jarvee i wszystkie inne tego typu programy są wykrywane przez Instagram, a konta są banowane. Jednak czy jest to faktycznie prawda to nie mam pewności, gdyż przestałem używać kilka miesięcy temu.

Wydaje mi się, że nie powinno być problemu 4 konta na jednym IP, jednak najlepiej to postawić po 2 konta na jednym proxy i powinno śmigać. Ewentualnie już w pełni bezpiecznie wykupić dla każdego oddzielne - nakład jakiś nie powinien być wysoki.