Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
30euro za rejestrację i weryfikację - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 30euro za rejestrację i weryfikację (/Temat-30euro-za-rejestracje-i-weryfikacje-166246)



30euro za rejestrację i weryfikację - Mystic - 30-01-2020 00:45

Bitwala rozdaje 30euro za założenie konta i dodatkowo za każde polecenie 30euro. Więcej informacji priv


RE: 30euro za rejestrację i weryfikację - Nokha - 30-01-2020 00:47

Dublujesz wszystkie możliwe tematy , przystopuj sobie i rozglądnij się po forum bo Ci wlepią bana zaraz Wink


RE: 30euro za rejestrację i weryfikację - rachman - 30-01-2020 00:48

Dobra rada... Skończ ten spam. Zapoznaj się z regulaminem.


RE: 30euro za rejestrację i weryfikację - Mystic - 30-01-2020 00:49

To nie mogę swojej reklamy zrobić? Jeśli tak to beznadziejne to forum. Bo dopiero konto założyłem chciałem się rozreklamować i już że dubluje


RE: 30euro za rejestrację i weryfikację - rachman - 30-01-2020 01:22

Chłopie nie sadź się tylko zajrzyj po prostu do regulaminu to zrozumiesz jakie błędy popełniasz... Reklama jest dozwolona i każdy to robi, ale nie w tak beznadziejny sposób. Zobacz co, jak i gdzie można. Tysiące ludzi się umie zachować, a Ty masz problem bo za ciężko zapoznać się z regulaminem? facepalm Na innych forach też są regulaminy. Nowy w sieci jesteś czy udajesz greka beka
Nie spamuj i będzie ok.


30euro za rejestrację i weryfikację - Hybrid1990 - 30-01-2020 08:13

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.