Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie na mailach innych osób - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarabianie na mailach innych osób (/Temat-Zarabianie-na-mailach-innych-osob-166216)



Zarabianie na mailach innych osób - dikey - 27-01-2020 19:55

Hej, widzę często takie reklamy jak np. ta https://prnt.sc/qtngbw

Wysyłają darmowy poradnik po podaniu swojego maila, imienia i nazwiska.
Czy oni na tym zarabiają, a jak tak to na jakich stronach szukać takich programów, żebym mógł też szukać ludzi którzy podadzą mail a ja za to dostane X pieniędzy?


RE: Zarabianie na mailach innych osób - twardy - 27-01-2020 20:24

mylead chociazby.

A jak zarabiaja? No zbieraja liste mailingowa i za oplata wysylaja wiadomosci "od partnerow".


RE: Zarabianie na mailach innych osób - dikey - 27-01-2020 20:35

(27-01-2020 20:24)twardy napisał(a):  mylead chociazby.

A jak zarabiaja? No zbieraja liste mailingowa i za oplata wysylaja wiadomosci "od partnerow".

Widziałem też taki sam sposób przy np. "sposoby na inwestowanie na giełdzie", natomiast na MyLead jak patrzyłem (zastanawiałem się własnie nad CPI, ale tam są same kategorie np. erotyka, gry itp). Jakbym chciał zrobić np darmowy poradnik dla gry X, wystarczy ze podasz e-mail - no to pod jaką kategorie to podpiąć? Chyba na MyLead nie da rady.


RE: Zarabianie na mailach innych osób - szykiryki - 27-01-2020 21:55

Maile to cenna sprawa. Zwykle takie landingi do zbierania maili, opierają się na tym, że dadzą Ci coś za darmo, jak podasz swoje dane- zapiszesz się do subskrypcji/newslettera. W kolejnym mailu mogą Ci zaproponować coś płatnego. Jeśli darmowy content przypadł Ci do gustu, istnieje szansa, że skusisz się na ten płatny- jak ktoś ma milion takich maili, może liczyć na spory zarobek.

Istnieją też osoby, które zbierają maile pod konkretne kampanie, np. erotyka i potem puszczają oferty ero z sieci afiliacyjnych.

Poczytaj o lejkach sprzedażowych, może Ci sie przydać:

https://natemat.pl/blogi/adamgrzesik/187277,jak-lejki-sprzedazy-pomagaja-pozyskiwac-nowych-klientow-i-zarabiac-na-sprzedazy


RE: Zarabianie na mailach innych osób - MyLead.pl - 28-01-2020 12:25

Cześć @[dikey],
U nas możesz działać z ofertami, w których osoba musi zostawić dane, razem ze swoim adresem e-mail. Proponujemy informowanie o możliwości zdobycia cennych nagród, dzięki wykonanej akcji, którą jest wspomniane wcześniej pozostawienie danych. Nie możesz natomiast stosować ruchu motywowanego.
Pozdrawiamy, zespół MyLead.


RE: Zarabianie na mailach innych osób - trybulski - 28-01-2020 12:25

@[szykiryki]

po pierwsze: wartość listy liczy się w przywiązaniu do niej i zaangażowaniem osób, które na niej są, a nie "milionach adresów"

po drugie: mały który expert daje od razu coś płatnego, wręcz przeciwnie: użytkownik musi się przekonać, że jesteśmy najlepsi tak, że sam będzie nas prosił, żebyśmy mu sprzedali więcej [dobry marketer to jak dobry diler - zawsze chcesz od niego więcej]

po trzecie: nie wystarczy mieć miliona adresów i od razu "liczyć na spory zarobek"; l


RE: Zarabianie na mailach innych osób - szykiryki - 28-01-2020 14:14

trybulski, pełna zgoda! Smile
Podałam tylko koledze bardzo "uproszczony" mechanizm, na czym polega zbieranie maili i do czego to potem można wykorzystać. Wiadomo, że nikt w drugim mailu po zapisie nie rzuca produktem/usługą wartą tysiące złotych.

Jeśli chce otrzymywać kase za same maile, dane to w sieciach afiliacyjnych typu FireAds ma programy typowo email submit, typu Żabka