Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+---- Dział: Ciekawe Dyskusje (/Forum-Ciekawe-Dyskusje-328)
+---- Wątek: 10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... (/Temat-10-LAT-NA-FORUM-lockerz-swiat-zarobkow-166204)



10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... - milo - 26-01-2020 15:10

Dziś, 26 lutego przypadkiem zauważyłem, że mija 10 rocznica odkąd jestem na tym forum, a właściwie że minęło 10 lat dokładnie wczoraj. Naszła mnie związku z tym pewna refleksja, ogólnie o forum. Czy pamięta ktoś stare czasy zarabiam.com, wtedy o innej domenie?

Mało, osób zapewne wie, jednak nasze forum pierwotnie, o ile dobrze pamiętam, nie było o zarabianiu, a o pewnym serwisie z USA o nazwie lockerz.com. W skrócie mówiąc, serwis służył na polecaniu go innym osobom,zbieraniu pkt i wymienianiu ich na nagrody.
Ile czasu człowiek za małolata poświęcił, aby zdobyc głupią koszulke z logiem lockerz Xpokerface.

Są tu jacyś weterani Big Grin?


RE: 10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... - Admin - 26-01-2020 15:34

#nostalgia? Tongue














RE: 10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... - otobet - 26-01-2020 23:41

[Obrazek: 20200126-233038.jpg]

Trochę ufajdana ale jeszcze jest Big Grin

Do pierwszego konta zapomniałem dane i po paru latach założyłem drugie ale pamiętam te początki Big Grin


RE: 10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... - Shimeon - 08-02-2020 19:50

Ja nie jestem ze starego forum, ale pierwsze konto założyłem tutaj w 2012 roku. Pamiętam jak chciałem zarobić na nowego kompa i szukałem "rozmaitych" sposobów na szybki zarobek w internecie. Byłem gówniarzem, wszystko wtedy wydawało się być takie podejrzliwe i miałem złe podejście do pieniędzy. W takim sensie, że wtenczas zależało mi wyłącznie na spełnieniu swoich zachcianek. A teraz już tylko na powiększaniu zysków Wink


RE: 10 LAT NA FORUM - lockerz, świat zarobków... - SalvatoreConte - 14-02-2020 22:12

Gratuluje, niezły bilans Smile Dekada. Szczególnie, że dekadę tematu to ciężko było zarabiać przez Internet. Dzisiaj tyle możliwości, a wtedy to 90% zarobku to była sprzedaż domen internetowych Smile
Jak się czasy pozmieniały... Bitcoiny, kryptowaluty, revoluty, bliki i banki, które płacą za założenie konta Smile