Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Dyskusje o Kryptowalutach (/Forum-Dyskusje-o-Kryptowalutach-458)
+---- Dział: Inne waluty (/Forum-Inne-waluty-376)
+---- Wątek: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube (/Temat-50-LBC-1-LBRY-Credits-Konkurencja-YouTube-166202)

Strony: 1 2


50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - Hattrick - 26-01-2020 13:32

Standardowo jest 20 LBC za polecenie ale ja dostałem specjalny link

"I also wanted to offer you a gift: 50 LBC for you and a friend (each).

This gift is being offered only to a few thousand users like yourself, not everyone.

lbry.tv/$/invite/BzMH5p7QZY598bdGbLG83FLgAALghp2s
Czysty link http://www.lbry.tv

Nie ma żadnego terminu ważności więc może być na chwilę lub na dłużej. Nawet jeśli szybko wróci do standardowych 20 LBC to wielkiej straty nie ma bo aktualnie nie jest warte majątek -> https://coinmarketcap.com/currencies/library-credit/

Instalujemy program i za zadania można dość szybko uzbierać kilkadziesiąt kolejnych LBC (np. za obejrzenie jednego filmu co 24 godziny jest 1-100 LBC [z reguły 1-2], za obejrzenie określonej liczby filmów/zdjęć są kolejne LBC, za śledzenie pierwszego profilu, za utworzenie własnego kanału, ostatnio nawet za ściągnięcie aktualizacji było 5 czy 6 LBC)

Wyrywkowa weryfikacja.
Można sprzedać na Bittrex i Coindeal
Myślę że warto mieć jakąś ilość bo jeśli rzeczywiście zostaną kiedyś prawdziwą konkurencją dla YT to może być ciekawie.... Lol


RE: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - kotprezes - 26-01-2020 14:09

z twojego refa jest błąd 404


RE: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - Hattrick - 26-01-2020 14:28

Już powinno być ok - chciałem ułatwić robiąc link a oczywiście coś było nie tak


RE: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - V1to - 26-01-2020 17:08

Pisałeś, że nie trzeba się weryfikować.
Otóż dostałem informacje od trzeba podać numer tel, nr. Karty debetowej lub swój dowód by otrzymać nagrodę.
Nie wiem zmieniło coś czy po prostu coś Ci się pomyliło?


RE: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - Pysik-89 - 26-01-2020 18:07

Robią wyrywkowo weryfikację. U jednych wymagają podania numeru telefonu u innych nie. Na pewno nie jest wymagana weryfikacja kartą debetową.
W większości przypadków wystarczy podać tylko numer telefonu lub skorzystanie z BOT-a na Telegramie.
Zapewne spowodowane jest to tym, że w pewnym momencie bardzo łatwo można było zarabiać w tym serwisie na zakładaniu fake refów (wystarczyło zakładać konta na różnych emailach i zarabiać 20 LBC za każde konto, oraz wypłaceniu środków z faków po uzyskaniu podstawowych achievementów)


RE: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - Hattrick - 27-01-2020 13:56

U mnie żadnej weryfikacji nie było dlatego myślałem że jest tak u wszystkich. Okazało się jednak że jest weryfikacja dla niektórych osób. Co do ważności linku z 50 LBC support nie jest pewien więc możliwe że ma jakiś ograniczony czas ważności. Z dobrych informacji oprócz Bitrrex można sprzedać również na Coindeal


RE: 50 LBC(1$) - LBRY Credits - Konkurencja YouTube - Noizzyy - 27-01-2020 14:14

Na Coinex również można bez problemu sprzedawać Wink


LBC coin - designer - 03-06-2020 22:22

lbry.tv to strona działająca na podobnej zasadzie co YouTube, możemy dodawać filmy, zdjęcia oraz je oglądać, za pomocą coinów zarobionych na stronie możemy wspierać twórców lub wypłacić je na inny portfel, minimum do wypłaty 13 LBC, na start z refa dostajemy 2 LBC wykonujemy zadania za które dostajemy kolejne LBC

Aby dostać coiny trzeba koniecznie potwierdzić email!

[Obrazek: Screenshot-20200603-231925.png]

[Obrazek: Screenshot-20200603-231915.png]


RE: LBC coin - designer - 05-06-2020 00:13

[Obrazek: Screenshot-20200605-010908.png]

Aplikacja wypłaca, 2$ już na moim koncie bittrex.


RE: LBC coin - zyziekcoins - 05-06-2020 11:56

Warto wspomnieć że LBRY mocno zmienila nagrody. napiwki, bonusy za zadania i konta sa sprawdzane i np zdjecia , memy i inne tego typu kwestie sa blokowane bo lbry nie jest platforma do zdjec.