Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Zobaczcie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Zamknięty]Zobaczcie!!! (/Temat-Zamkniety-Zobaczcie-1662)



[Zamknięty]Zobaczcie!!! - lolo2365 - 10-02-2010 18:42

Witam wszystkich

Mam w posiadaniu 20 kont na [rapidshare.com]. Chce za wszystkie konta [RS] zamienić się na konto [lockerz.com] min. 900PTZ . O kontach [RS] mogę powiedzieć tyle ze są to bardzo dobre ze względu na ich długoterminowość a mianowicie 14 kont [RS] jest do grudnia tego roku, a 6 kont jest do lipca tez tego roku. Konta [RS] sa w 100% legalne i w 100% sprawne. Wiem bo sam na co dzień sprzedaje konta i mogę wam powiedzieć ze małe pieniądze z tego nie są. Konta [RS] można łatwo sprzedać wystarczy wejść na [allegro.pl] i sprzedać. Jeżeli kogoś zainteresuję propozycja proszę o kontakt na gadu gadu pod nr: 19347920

Czekam na odpowiedziSmile


RE: Zobaczcie!!! - johnny86 - 10-02-2010 22:04

nie ten dzial. Powinno byc w dziale handel ->zamiana


[Zamknięty]Zobaczcie!!! - Killer - 21-05-2011 09:57

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.