Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
krzaq - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: krzaq (/Temat-krzaq-166195)

Strony: 1 2


krzaq - krzaq - 25-01-2020 20:47

Hej. Jestem krzaq, a to mój dziennik aktywności biznesowej.
Rozpoczne go tak:

I. O SOBIE
Zarejestrowalem swoja pierwsza dzialalnosc gospodarcza w sierpniu 2019 roku.
  • bez doswiadczenia w prowadzeniu
  • bez pomyslu na prowadzenie
  • bez kapitalu poczatkowego
  • bez pomocy lub jakiegokolwiek wsparcia
Spowodowalo to ze po miesiacu ,czyli wrzesien 2019 dzialanosc zostala zawieszona.

Mozna by podsumowac takie bezmyslne dzialanie slowami "No debil ku*wa".

Ale tylko w taki sposob przyszlo mi do glowy jak dac sie poznac z tej lepszej strony Wink


RE: krzaq - trybulski - 25-01-2020 21:12

po co zakładałeś działalność?


RE: krzaq - kotek34 - 25-01-2020 21:28

O stary, jak to pisza w internetach "zrobiles mi dzien" haha Co sie usmialem to moje. Wlasciwie to chcialem o cos zapytac, ale Twoj post jest tak napisany, ze jednak nie mam pytan. Co moge powiedziec, sam sie wystarczajaco dobrze podsumowales Wink

Cytat:Ale tylko w taki sposob przyszlo mi do glowy jak dac sie poznac z tej lepszej strony

Jedyne co, to nie rozumiem dlaczego uwazasz, ze to mialoby pozwolic poznac Cie z tej lepszej strony Smile

Niemniej jednak, zycze powodzenia w prowadzeniu dziennika, na ktory tez pewnie nie masz pomyslu, nie wiesz po co go stworzyles i po co wgl jestes na tym forum


RE: krzaq - cigun1234 - 25-01-2020 21:38

beka Dobree, z ciekawości będę śledził wątek i życze powodzenia Big Grin


RE: krzaq - trybulski - 25-01-2020 21:40

Tutaj na forum przedstawiłeś się jak tak zwany Pokemon w Idolu czy innym Mam Talent.

Edit: chociaż w sumie nie, Pikachu by się na mnie obraził, że tak o Tobie piszę xD

Edit 2: działalność zakończona, ale czy zarabianie w końcu się rozpoczęło i musiałeś przez to, otwierać ją na nowo? Czy tylko nas trolujesz?


RE: krzaq - krzaq - 25-01-2020 22:08

Dobre pytanie "trybulski" tylko dlaczego dopiero teraz padlo? Dzialnosc zalozylem chyba tylko po to, aby ponies kolejna porazke w swoim zyciu. I na wlasnej skorze przekonac sie o tym ze cos nowego nie jest dla mnie. Bo sensowniejszego argumentu nie widze na chwile obecna Big Grin Przez moj ciezki charatker tak juz po prostu mam ze jak nie widze w czyms sensu ,albo najmniejszej szansy powodzenia to w to normalnie wchodze jak kozak.. Dla jedynch bohater dla innych kompletny głupek.. To tylko ja


RE: krzaq - KulturKa - 25-01-2020 22:11

Będę śledził i liczę na kolejny wpisy. To forum potrzebuje takich ludzi!


RE: krzaq - transformice100 - 25-01-2020 22:12

Nadal nie mogę dojść do ładu.

Założyłeś działalność dla samego "posiadania"? Czy miałeś jakiś pomysł, ale nie wypalił? Rolleyes


RE: krzaq - Nicktim - 26-01-2020 00:18

Robiłeś coś w kierunku prowadzenia tego biznesu, czy tylko założyłeś działalność? Idea


RE: krzaq - krzaq - 26-01-2020 01:14

Postanowilem najpierw zarejstrowac dzialalnosc zeby pozniej sie nad nia pozastanawiac,ale perspektywa samego posiadania tez wydaje sie calkiem spoko i w zasiegu reki.

Oczywiscie nie poprzestalem na samej rejestracji dzialalnosci, poniewaz podjelem dalsze dzialania w celu jej zawieszenia. Big Grin

tak na marginesie dla zainteresowanych producenci tego watku rozwazaja rowniez tragiczne zakonczenie historii ..