Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych (/Temat-Letyshops-cashback-za-zakupy-na-allegro-aliexpres-i-wiele-innych-166189)



Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych - Ridgerson - 25-01-2020 14:41

Letyshops to wtyczka do przeglądarki oferująca zwrot części pieniędzy za zakupy na popularnych serwisach. Zazwyczaj jest to kilka %. Może wydawać się mało, ale tak naprawdę nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Od poleconych przez rok otrzymujemy 15% ich zarobków. Myślę, że warto tym bardziej, że strona jest w 100% legitna i wypłacalna.
Obecnie w programie jest już 2365 sklepów m.in. allegro, aliexpress, mediamarkt, flixbus, booking.com, 50style i wiele wiele innych.
Czysty link https://letyshops.com/pl


RE: Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych - rachman - 26-01-2020 14:21

Warto dodać że tego typu wtyczki nadpisują zazwyczaj cookies. Jeśli ktoś chce skorzystać dla wiekszej prowizji z afiliacji niż te parę % zwrotu z własnego reflinka lub kogoś znajomego to lepiej wyłączać takie wtyki.
Raz mi przepadła prowizja bo nie zauważyłem że antywirus zainstalował swoją wtykę w przeglądarce wyszukującą okazje... Działanie podobne. Prowizja leci do twórców wtyczki bo korzysta z afiliacji.


RE: Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych - kosa12341 - 27-02-2021 23:07

Ja osobiście używam CashBackMyWorld trochę kasy z prowizji poodbierałe. Jak ktoś bedzie chciał więcej info to priv śmiało. Jeśli nie ma posta w tym temacie to wrzucę.Idea


RE: Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych - mimuna - 14-03-2021 10:34

Letyshops terminy oczekiwania na cashback tragedia


RE: Letyshops - cashback za zakupy na allegro, aliexpres i wiele innych - MrocznyKILL - 27-03-2021 15:16

Osobiście biorę cashback z WoWapp ( jeśli ktoś chętny link w sygnie). Prowizje są nieco mniejsze niż u konkurencji z powodu tego iż apka ma program partnerski aż na 8 poziomach. Za to nigdy ja ani żaden z moich ref nie miał problemu z wypłatą czy wałkami na ciastkach Smile