Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedaż usług na fiverr - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Sprzedaż usług na fiverr (/Temat-Sprzedaz-uslug-na-fiverr-166150)



Sprzedaż usług na fiverr - radek0389 - 22-01-2020 18:51

Witajcie. Ma ktoś doświadczenie z fiverr? Jak u nich wygląda proces wystawienia sprzedaży usługi? Całość prosta bez zbędnych weryfikacji? Zakładam konto i mogę działać? Jaki % prowizji pobierają? Jak można wypłacić zarobione środki?


RE: Sprzedaż usług na fiverr - Zły_Szeląg - 22-01-2020 19:02

Działałem 1-2 lata temu. Nie było problemu z zatwierdzeniem. Minus taki, że na nowym koncie masz limit chyba 5 ofert do wystawienia. Zrezygnowałem, bo szybko padają konta jak się chce podziałać na kilku na raz (mimo, że pilnowałem różnych ip)

Wtedy było tak, że prowizja 1$ chyba niezależnie od ceny usługi Big Grin


RE: Sprzedaż usług na fiverr - trybulski - 22-01-2020 19:54

Jak dam jedno ogłoszenie, to też będą blokować?


RE: Sprzedaż usług na fiverr - Zły_Szeląg - 22-01-2020 20:00

Eee przy jednym raczej bez problemu Big Grin Ale realnie z jednego ogłoszenia to mały ruch Big Grin


RE: Sprzedaż usług na fiverr - Dante_/ - 22-01-2020 20:31

@[radek0389] Wystawianie Gig'ów jest proste, zakładasz konto i tworzysz Gig'a i tyle. "Opłaty" dla Fiverr'a to 1$, gdy cena Twojego Gig'a to 5$ tylko, ale gdy cena Gig'a będzie wynosiła wielokrotność 5$ to nie będzie to jeden 1$. Opłata dla Fiverr'a to 20%. Jeżeli chodzi o ilość Gig'ów to zależne jest to od tego jaki poziom sprzedającego posiadasz ( https://www.fiverr.com/levels ). Odnośnie wypłat to możesz zlecić je na PayPal'a, Transfer bankowy albo na Fiverr Revenue Card.

@Edit
@[Zły_Szeląg] 1 Gig może generować większy ruch, niż reszta Twoich Gig'ów, wszystko jest zależne od tego jak będzie promowany przez Fiverr'a, a to już zależy od ilości sprzedaży, ocen, etc.. Gig'y na początku trafiają do "Newest Arrivals" co daje "boost'a" dla Twojego Gig'a, ale po około 2 tygodniach znika z tej kategorii i jeżeli Gig dobrze się sprzedawał to trafi wysoko do "Relevance" i "Best Selling". A jeżeli tworzysz kilka Gig'ów odnośnie tej samej usługi to blokady są nieuniknione Smile


RE: Sprzedaż usług na fiverr - radek0389 - 22-01-2020 20:35

Dzięki za odpowiedzi. Coś się pobawię i zobaczę jaki ruch będzie.Smile


RE: Sprzedaż usług na fiverr - cezar78 - 26-01-2020 16:34

Lepiej pobawić się w dropshipping na fiverr. Znaleźć sobie jakiś klientów np na projekt logo na stronę (można użyć np xrumera do wysyłania wiadomości poprzez formularze kontaktowe na stronach pisząc że aktualne logo wygląda źle i nieprofesjonalnie i że możesz w dobrej cenie zaprojektować nowe) i jak ktoś zamówi to zlecić to na fiverr. No i oczywiście sprzedać to ze swoja odpowiednią prowizją


RE: Sprzedaż usług na fiverr - radek0389 - 26-01-2020 21:24

Up.
Nie mam zamiaru niczego tam wykonywać osobiście. Mam namiar na realizację pewnych usług niemal za darmo, to chce spróbować sprzedać je na fiverr Big Grin.