Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[WYKONAM] planowanie postów na FP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [WYKONAM] planowanie postów na FP (/Temat-WYKONAM-planowanie-postow-na-FP-166143)



[WYKONAM] planowanie postów na FP - Remks - 22-01-2020 13:03

Oferuje siebie, to znaczy swoją pomoc w planowaniu postów na Twoich fan page na FB.

Co dokładniej?
Wyszukuje zdjęcia w wybranej przez Ciebie tematyce, dodaje opis z hashtagami, z linkami czy czym tam sobie zapragniesz. Tworze pokazy slajdów oraz albumy.

Przykład?
Promujesz na fp o tematyce erotycznej swoj program czy strone, masz ich sporo a czasu brak. Ja mam czas i wieeelką baze zdjęć i filmów dla najbardziej wyszukanych fapaczy. Dodaje zdjęcie, np roznegilzowanej laski w bikini na twoj fp o tematyce bikini, wrzucam twoj link, dodaje opis, planuje post. I tak 4-6 postów na dzien. Na tydzien z wyprzedzeniem. Na 10tkach twoich fp, na setkach jak trzeba.
Ty nic nie robisz, tylko mowisz jaki ma byc kontent i dajesz swój link. Ja jestem twoim sługusem i planuje posty z wyprzedzeniem. Dajesz mi moderatora czy co tam chcesz bym mógł publikować i murzynuje.

Co ja z tego mam?
Takie dodawanie kosztuje dużo czasu i musi być na tyle dobre by FB się nie czepiał. Moja w tym głowa dlatego za taką akcje biore 10% twojego zysku dziennego z pozyskanych leadów Wink oraz pozwalasz mi wrzucić raz na jakiś czas reklame mojego FP.

Jeśli pomysł się podoba, zapraszam na prv by dogadać szczegóły.


[WYKONAM] planowanie postów na FP - Hybrid1990 - 06-02-2020 10:07

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.