Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VCC - co to jest? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: VCC - co to jest? (/Temat-VCC-co-to-jest-166137)



VCC - co to jest? - trybulski - 21-01-2020 23:20

Czasem widzę, że VCC, to podstawa, ale co to jest?


RE: VCC - co to jest? - twardy - 21-01-2020 23:30

Virtual credit card?


RE: VCC - co to jest? - trybulski - 22-01-2020 11:03

Okej. A znasz jeszcze jakieś inne znaczenia?

Czy Virtual Credit Card to podstawa jeśli chodzi o zarabianie przez neta?
Mam swoje zdanie, ale niektórzy piszą że VCC to podstawa.


RE: VCC - co to jest? - rachman - 22-01-2020 11:59

Podstawa? Do czego niby... Od nastu lat zarabiam w sieci i ani razu nie użyłem jakiegoś vcc. Są setki metod zarabiania, może "ci niektórzy" używają takiej metody która tego wymaga akurat i nie znają innych skoro takie kacapoły plotą...


RE: VCC - co to jest? - NapalonaOla16 - 22-01-2020 12:45

Przy niektórych niszach może być to podstawa np. przy zakładaniu konta Spotify/Netflix na własną rękę, taką kartę ciężko dostać nawet po wpisaniu w Google "vcc buy" bo sporo serwisów to scamy, najlepiej poszukać czegoś po forach.


RE: VCC - co to jest? - patttson - 22-01-2020 12:56

(22-01-2020 11:59)rachman napisał(a):  Podstawa? Do czego niby... Od nastu lat zarabiam w sieci i ani razu nie użyłem jakiegoś vcc. Są setki metod zarabiania, może "ci niektórzy" używają takiej metody która tego wymaga akurat i nie znają innych skoro takie kacapoły plotą...

A może po prostu Ty nie znasz innych, oprócz tych, które są wspominane na plskich forach? Idea


RE: VCC - co to jest? - rachman - 22-01-2020 13:04

Tak ale to właśnie nisze. Bardzo wąska część tematu zarobkowania w sieci wymaga vcc. Często polega ona zresztą na łamaniu regulaminów danych usług. Zarabianie w sieci to bardzo szerokie zagadnienia a stwierdzenie że vcc to podstawa jest conajmniej bezpodstawne. Wymaga tego "parę" nisz polegających na zarobkowaniu na tworzeniu różnych kont itp. A zarobkowanie w sieci to przecież między innymi programy partnerskie, mlm, ptc, ankiety, refbacki, ptc, ppa, sprzedaż usług np. webmastering, pozyconowanie itd., sprzedaż e-booków, itd. dropshiping, itd itd itd itd.

@patttson
Nawet jak znam mało metod z wykorzystaniem kart to i tak to wąski temacik do setek metod innego rodzaju zarabiania bez wykorzystania wspomnianych kart.
Jak znasz ich tyle to wymień i opisz koledze po słowie. Sam z chęcią poczytam. Na każdą z nich i tak statystycznie przypadnie wiele metod bez uzycia kart. Nadal więc ŚMIESZY mnie stwierdzenie że w ZARABIANIU W SIECI KARTY TO PODSTAWA :-)
No i nie wiem czy na pl forach są setki metod opisane że sugerujesz że tylko takie znam... ale jak znasz więcej z użyciem kart to oświeć mnie. Z chęcią sobie zmienie zdanie czego jest więcej. W końcu człowiek całe życie się uczy.
Zauważ że napisałem "nie użyłem" a zarabiam od lat, a nie że nie znam............


RE: VCC - co to jest? - PremAccHack - 22-01-2020 13:05

Gość niby jakiś staż na forum, a pisze głupoty jak helix. Od kiedy VCC są do czegokolwiek potrzebne?
I TY tworzysz poradniki jakies i chcesz je sprzedawać? xD bekabeka


RE: VCC - co to jest? - trybulski - 22-01-2020 14:07

Który gość?