Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (polubienia/opinie/komentarze) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (polubienia/opinie/komentarze) (/Temat-OFERUJE-Uslugi-na-Facebooku-polubienia-opinie-komentarze-166131)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 12-02-2020 13:57

Cześć Smile
Problemy z kontem w banku zażegnane.

Dodałem informację na temat promocji, mianowicie "Promocja na szósty - DARMOWY PAKIET - tylko, gdy kupisz 5 pakietów w jednym zamówieniu." - Zamówienia się nie łączą.


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 19-02-2020 08:37

Dostępność pakietów jest zacznie większa niż w temacie Smile
Zapraszam Tongue


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 25-02-2020 09:58

Oferta jest cały czas aktualna Smile
Zlecenia realizuję od ręki Lol


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - twisted123 - 28-02-2020 22:59

Jestem zadowolony! Jeżeli ktoś potrzebuje rozruchu to bez wahania niech uderza do etokox!


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - KrzysztofPiatek - 29-02-2020 21:51

Jest możliwość płatności BTC za zlecenie?


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 01-03-2020 10:48

(29-02-2020 21:51)KrzysztofPiatek napisał(a):  Jest możliwość płatności BTC za zlecenie?

Tak, jak najbardziej Smile


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 02-03-2020 22:18

Chwilowo OFERTA #1 i #2 zostaje wstrzymana!
Facebook wprowadził jakieś zmiany w wysyłaniu zaproszeń - tylko nie wiem jeszcze jakie to dokładnie są...
Najprędzej w sobotę dam znać czy wrócą Smile



RE: [OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (zaproszenia/opinie/komentarze/relacje) - etokox - 08-03-2020 12:49

AKTUALIZACJA!

Wprowadzam kilka zmian:
-Rezygnacja z oferty, która dotyczyła polubień na stronę. (zostały tylko zaproszenia)
-Chwilowo płatność BLIK została wycofana
-Dodałem ofertę z możliwością wykupienia relacji (24h) na profilu z ~4500 znajomymi (wkrótce wrzucę zdjęcie z zasięgami)
-Dodałem ofertę z komentarzami pod postem, zdjęciem i tym podobne
-Została podniesiona cena na zaproszenia do 5zł
__________________

Niestety, ale facebook wprowadził ograniczenia na wysyłanie zaproszeń do polubienia. :| Wcześniej można było wysyłać 1500 zaproszeń co 24h, teraz wydłużyło się to do 7 dni... Dodatkowo czasem trzeba kilkukrotnie powtórzyć akcję wysyłania zaproszeń, ponieważ nie wysyła od razu do 1500 osób.
Stąd też jest wzrost ceny na zaproszenia.

Wraz z tą aktualizacją na facebooku, moja wydajność spada siedmiokrotnie. Sad Będę pracował nad wyskalowaniem moich możliwości, ale chwilowo mogą pojawić się kolejki na realizację OFERTA #1.

Zapraszam do rezerwacji terminów i korzystania z moich usług.


RE: [OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (zaproszenia/opinie/komentarze/relacje) - etokox - 16-03-2020 10:14

aktualne, jest kilka wolnych terminów od środy Smile


RE: [OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (zaproszenia/opinie/komentarze/relacje) - PokazujeJak - 16-03-2020 10:18

Odezwij sie do mnie, również wybiore 5 pierwszych pakietów Big Grin