Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (polubienia/opinie/komentarze) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (polubienia/opinie/komentarze) (/Temat-OFERUJE-Uslugi-na-Facebooku-polubienia-opinie-komentarze-166131)

Strony: 1 2 3 4 5 6


[OFERUJĘ] Usługi na Facebooku (polubienia/opinie/komentarze) - etokox - 21-01-2020 19:47

​Witam,
Wykonam różne usługi na facebooku.
________________________

OFERTA #1 Polubienia twojej strony na facebooku.
Pozyskuję polubienia twojej strony po przez zaproszenia do polubienia z fake kont kobiet. Zaproszenia są wysyłane głównie do mężczyzn w wieku 25-45 lat.

[Obrazek: 1.png]

Usługa: 100 polubień twojej strony
Cena: 10 zł
Dostępne: ??
Czas wykonana: ??

_____________

OFERTA #2 Opinie/recenzje/rekomendacje twojej strony na facebooku.
Wystawiam opinie z realnie wyglądających fake kont na twoją stronę.

[Obrazek: 2.png]


Usługa: Pozytywna opinia twojej strony
Cena: 3 zł - z twoim tekstem / 4 zł - z moim tekstem
Dostępne: 10 pakietów
Czas wykonana: natychmiastowe / z odstępem czasowym

*Po udowodnieniu, że strona należy do Ciebie mogę zgodzić się na wystawienie negatywnej opinii. [Nie wystawiam złych opinii twojej konkurencji / Nie hejtuję]
*GWARANCJA - jeżeli w przeciągu 30 dni, moje konto zostanie zablokowanie i opinia zniknie - to wystawiam za darmo nową opinię albo zwracam pieniądze.

_____________

OFERTA #3 Komentarze pod postem / zdjęciem / itp.
Wystawiam komentarze z realnie wyglądających fake kont pod postem na facebooku.

[Obrazek: komentarze.jpg]


Usługa: Wystawienie 10 komentarzy
Cena: 25 zł - z twoim tekstem / 30 zł - z moim tekstem
Dostępne: 2 pakiety
Czas wykonana: natychmiastowe / z odstępem czasowym
Promocja: W ramach promocji, do każdego komentarza mogę dodać polubienie postu/zdjęcia oraz udostępnienie.

*Po udowodnieniu, że strona należy do Ciebie mogę zgodzić się na wystawienie negatywnego komentarza. [Nie wystawiam obraźliwych komentarzy / Nie hejtuję]

________________________

PŁATNOŚĆ: Przelew / Możliwość wystawienia f-vat

KONTAKT: Telegram: @etokox | PW na forum

(Preferuję kontakt przez Telegram, jestem tam prawie cały czas aktywny)


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - fenri95 - 27-01-2020 10:49

Oferta szybko sprawnie wykonana polecam Smile


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - Zły_Szeląg - 27-01-2020 21:42

Chcę napisać, ale masz pełną skrzynkę Big Grin


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - kozik - 28-01-2020 07:34

Siema, odezwij sie na pw. Interesuje mnie 5 pakietów opcji 1 Smile


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 28-01-2020 09:27

Już Big Grin
Nie wiedziałem, że trzeba usuwać usunięte wiadomości beka


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - adamcio99922 - 29-01-2020 12:25

Około tygodnia temu zlecona usługa dodania fanów na FP. Wykonana ekspresowo zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Dodatkowo dowiedziałem się trochę nowości oraz w miły sposób porozmawiałem na temat dalszego rozwoju i zdobywania fanów Jerk2

OCENA TRANSAKCJI: 11/10!

Polecam serdecznie!


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - kozik - 29-01-2020 20:19

Szybko i sprawnie i z dobrym efektem Wink

Polecam !

Pewnie jeszcze skorzystam Smile


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 03-02-2020 09:05

up5


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - Zły_Szeląg - 03-02-2020 10:37

Również polecam, jestem bardzo zadowolony Big Grin


RE: [WYKONAM] Usługi na facebooku (polubienia/zaproszenia/opinie twojej strony) - etokox - 07-02-2020 11:04

Aktualne Zapraszam Smile
Chwilowo mam awarię ze swoim kontem w banku, ale jakoś poradzimy Tongue