Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) (/Temat-Szukam-nietypowych-aktywnosci-na-czas-wolny-166090)

Strony: 1 2 3


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Ascoran - 14-02-2020 18:00

(14-02-2020 17:49)itmaster napisał(a):  A może wyjazd do Suntago, to największy w Europie (tak z reklamy pamiętam) park wodny w Europie. Otwierają go chyba w marcu br.
Coś na podobę Tropical Island pod Berlinem, tylko że w Polsce i nie trzeba płacić w EuroSmile

[Obrazek: gf-QeSR-Zpaq-nnjK_mszczonow-park-of-pola...nocrop.jpg]

Ja chcę się wybrać w tym roku, tylko poczekam, bo na początku będą pewnie tłumy.

Otwierają go już za tydzień 20 lutego Smile
Jak zobaczyłem reklamę tego to od razu zapisałem sobie datę Smile


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - SalvatoreConte - 14-02-2020 22:05

(14-02-2020 17:49)itmaster napisał(a):  A może wyjazd do Suntago, to największy w Europie (tak z reklamy pamiętam) park wodny w Europie. Otwierają go chyba w marcu br.
Coś na podobę Tropical Island pod Berlinem, tylko że w Polsce i nie trzeba płacić w EuroSmile

[Obrazek: gf-QeSR-Zpaq-nnjK_mszczonow-park-of-pola...nocrop.jpg]

Ja chcę się wybrać w tym roku, tylko poczekam, bo na początku będą pewnie tłumy.

Jeszcze tylko sztuczna plaża, sztuczne Słońce i Polacy zaprzestaną wybierać się na wczasy w Turcji, Grecji i Egipcie hehe Smile
Zresztą nawet egipska wioska tam ma być.


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - kubex001 - 25-02-2020 17:01

Nowy, największy aquapark, widzę, że już ktoś poruszył ten tematSmile


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Maciu82 - 02-03-2020 22:23

Przeczytałem "na czas wojny"!
Czy exitroom to nietypowe zajęcie? Czy nie?
Można też odwiedzać miasta szlakiem browarów - w takiej Pradze np jest ich b.dużo.
Polecam też geocashing