Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) (/Temat-Szukam-nietypowych-aktywnosci-na-czas-wolny-166090)

Strony: 1 2 3


RE: Szukam ciekawych aktywności na czas wolny :) - xdax1 - 20-01-2020 21:48

Snowboard może jeszcze?
No i jazda na monster trucku Wink


RE: Szukam ciekawych aktywności na czas wolny :) - Fricooo - 20-01-2020 22:22

Ode mnie mogę polecic tunel aerodynamiczny. Jest to dość drogie w porownaniu koszt/czas korzystania, ale to jest nowe doświadczenia. Moze akurat sie spodoba


RE: Szukam ciekawych aktywności na czas wolny :) - Ascoran - 21-01-2020 20:02

(20-01-2020 21:48)xdax1 napisał(a):  Snowboard może jeszcze?
No i jazda na monster trucku Wink

Snowboard już mam za sobą Smile
Jak za kierownicą monster trucka to biere Tongue

(20-01-2020 22:22)Fricooo napisał(a):  Ode mnie mogę polecic tunel aerodynamiczny. Jest to dość drogie w porownaniu koszt/czas korzystania, ale to jest nowe doświadczenia. Moze akurat sie spodoba

Faktycznie nieźle zdzierają za taką rozrywkę, 140zł za minutę i do domu Sad
Chociaż jakby nie patrzeć podczas skoku na spadochronie mamy tylko 40 sekund
spadania. Dopisuje Smile


RE: Szukam ciekawych aktywności na czas wolny :) - Ajax666 - 23-01-2020 13:41

Basen polecam


RE: Szukam ciekawych aktywności na czas wolny :) - Itachi198 - 28-01-2020 00:04

Basen+narty to moje dwie miłości Heart


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Ascoran - 01-02-2020 14:25

Może ktoś jeszcze widział w swojej okolicy jakieś atrakcje na które nie chodzi się codziennie? Smile
Ostatnio jak jechałem przez Wawe to zobaczyłem reklamę walk in the sky gdzie dosłownie można urządzić sobie spacerek po budynku, po fasadzie budynku Tongue


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Itachi198 - 13-02-2020 22:16

(01-02-2020 14:25)Ascoran napisał(a):  Może ktoś jeszcze widział w swojej okolicy jakieś atrakcje na które nie chodzi się codziennie? Smile
Ostatnio jak jechałem przez Wawe to zobaczyłem reklamę walk in the sky gdzie dosłownie można urządzić sobie spacerek po budynku, po fasadzie budynku Tongue

Znajomi lubią na nielegalu chodzić po opuszczonych fabrykach czy zakładach w ciągu nocy. Nie polecam dla ludzi o słabszych nerwach i płatającej figle wyobraźni Lol


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - rachman - 14-02-2020 01:42

Zadzwoń do fundacji i idź z nimi jako klaun do dzieci do szpitala. Inny rodzaj wrażeń i emocji ale przy okazji zrobisz coś dobrego Wink


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - Ascoran - 14-02-2020 17:31

(14-02-2020 01:42)rachman napisał(a):  Zadzwoń do fundacji i idź z nimi jako klaun do dzieci do szpitala. Inny rodzaj wrażeń i emocji ale przy okazji zrobisz coś dobrego Wink

O kurde, genialne! Dzięki wielkie za pomysł! W życiu bym na to nie wpadł! Smile

(13-02-2020 22:16)Itachi198 napisał(a):  Znajomi lubią na nielegalu chodzić po opuszczonych fabrykach czy zakładach w ciągu nocy. Nie polecam dla ludzi o słabszych nerwach i płatającej figle wyobraźni Lol

W nocy chyba bym nie nie odważył Tongue


RE: Szukam nietypowych aktywności na czas wolny :) - itmaster - 14-02-2020 17:49

A może wyjazd do Suntago, to największy w Europie (tak z reklamy pamiętam) park wodny w Europie. Otwierają go chyba w marcu br.
Coś na podobę Tropical Island pod Berlinem, tylko że w Polsce i nie trzeba płacić w EuroSmile

[Obrazek: gf-QeSR-Zpaq-nnjK_mszczonow-park-of-pola...nocrop.jpg]

Ja chcę się wybrać w tym roku, tylko poczekam, bo na początku będą pewnie tłumy.