Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monese z kartą wirtualną. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+--- Wątek: Monese z kartą wirtualną. (/Temat-Monese-z-karta-wirtualna-166047)



Monese z kartą wirtualną. - sentiprime - 16-01-2020 17:32

Cześć.

Mam pytanie odnośnie założenia konta w Monese.

Widziałem kilka tematów na tym forum, gdzie osoby piszą, że można założyć konto w Monese bez karty fizycznej, tylko z kartą wirtualną.

Jednak przy zakładaniu konta jest tylko jedna możliwość, czyli zamówienie karty, która zostanie przysłana na wskazany adres za opłatą 4,95GBP.

Jak to w końcu jest?

Pozdrawiam.


RE: Monese z kartą wirtualną. - kudek47 - 18-01-2020 14:52

Aby założyć kartę wirtualną trzeba posiadać lub co najmniej zamówić kartę fizyczną. Opłaty nie da się obejść.


RE: Monese z kartą wirtualną. - grazik - 24-01-2020 10:56

Kiedyś rzeczywiście można było założyć tylko kartę wirtualną, ale chyba od momentu wprowadzenia opłaty takiej możliwości nie ma.


RE: Monese z kartą wirtualną. - suchy551 - 29-01-2020 20:01

(16-01-2020 17:32)sentiprime napisał(a):  Cześć.

Mam pytanie odnośnie założenia konta w Monese.

Widziałem kilka tematów na tym forum, gdzie osoby piszą, że można założyć konto w Monese bez karty fizycznej, tylko z kartą wirtualną.

Jednak przy zakładaniu konta jest tylko jedna możliwość, czyli zamówienie karty, która zostanie przysłana na wskazany adres za opłatą 4,95GBP.

Jak to w końcu jest?

Pozdrawiam.

Można założyć i nie trzeba zamawiać karty fizycznej, ja całkiem niedawno założyłem i nie zamówiłem fizycznej a tylko wirtual i działa w Apple Pay oraz przez internet.


RE: Monese z kartą wirtualną. - MilanFan - 29-01-2020 22:07

(18-01-2020 14:52)kudek47 napisał(a):  Aby założyć kartę wirtualną trzeba posiadać lub co najmniej zamówić kartę fizyczną. Opłaty nie da się obejść.

Da się Wink Dwa sposoby podane są w temacie z mojej sygnatury.


RE: Monese z kartą wirtualną. - kamciono5 - 18-02-2020 19:27

da się na 100% po prostu po weryfikacji tworzysz kartę wirtualną możesz zapłacić w internecie za coś płacąc wirtualną kartą, albo jeśli masz kartę curve możesz podpiąć pod curve wirtualną kartę monese i zapłacić nią za coś w sklepie, ja w ten sposób dostałem 2 bonusy i z curve i z monese także sposób działa Smile


RE: Monese z kartą wirtualną. - Fejster - 18-02-2020 19:36

Potwierdzam. Można zamówić wirtualną kartę nie zamawiając fizycznej


RE: Monese z kartą wirtualną. - MilanFan - 18-02-2020 22:10

Teraz da się bez problemu, udostępnili to w jednej z ostatnich aktualizacji Wink


RE: Monese z kartą wirtualną. - Fejster - 19-02-2020 11:16

(18-02-2020 22:10)MilanFan napisał(a):  Teraz da się bez problemu, udostępnili to w jednej z ostatnich aktualizacji Wink

Wcześniej też się dało... Nie będę się spierał bo być może w którejś aktualizacji tego nie było ale ja kiedyś zakładałem monese i nie zamawiając fizycznej miałem wirtualną.