Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Upload z uk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Upload z uk (/Temat-Upload-z-uk-166046)



Upload z uk - Yenga - 16-01-2020 15:37

Dopiero zaczynam przygode z zarabianiem przez internet, czytam to forum od 2 dni i juz 15 razy mozg mi eksplodowal. By sie wkrecic chce zaczac od Mypay itp oraz uploadingu filmow przez clipwatching etc i udostepniac linki na przyklad na alltube i tak dalej ( o ile tak to wlasnie dziala?)

Pytanie brzmi jak to w koncu jest z ta legalnoscia zwlaszcza w uk, pytanie moze i sie powtarza ale nigdzie nie ma konretnej odpowiedzi. jesli wstawie 10 linkow w uk na polski server z filmami online to gdzie beda mnie scigac o ile beda Big Grin
2 pytanie to czy takie filmy najlepiej sciagac z torrentow i wtedy wrzucac na clipwatch ?
Jak ktos zna angielskie strony typu Mypay to bylbym wdzieczny za info Huh


Upload z uk - Spamer-pl - 16-01-2020 18:38

Nie wiem jak UK ale np DE jest karane za udostępnianie czyli torents jak wysyłasz. Za pobieranie ze stron jeszcze nigdy nic nie dostałem.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka