Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Narzędzie] Poprawa różnorodności hashtagów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: [Narzędzie] Poprawa różnorodności hashtagów (/Temat-Narzedzie-Poprawa-roznorodnosci-hashtagow-166040)



[Narzędzie] Poprawa różnorodności hashtagów - Zły_Szeląg - 16-01-2020 12:38

Raczej mini poradnik Big Grin

Narzędzie, które wykorzystamy: https://www.all-hashtag.com/

Co dalej?

Wpisujesz interesujący Cię hashtag i klikasz generate. Otrzymujesz 30 propozycji. Zakładamy korzystanie z darmowej wersji serwisu więc resztę musisz zrobić ręcznie. Propozycje są generowane automatycznie na podstawie tego jakie hashtagi używane są ze sobą w postach. Więc sporo to znane hashtagi których używasz, ale też trafi się na pewno kilka których nie znałeś.

Przeglądasz hashtagi i wybierasz te które faktycznie pasują do Twojej niszy. Sprawdzasz ich popularność i wybierasz takie, które mają jakiś potencjał (załóżmy +10tys).

Krok następny to pogrupowanie sobie w excelu hashtagi tak żeby nie powtarzały się za często przy postach gdy będziesz dodawać. Gotowe Big Grin


RE: [Narzędzie] Poprawa różnorodności hashtagów - rachman - 16-01-2020 16:45

Zielony jestem w tym... Ma znaczenie czy wsadzamy hashtagi z dużym lub małym potencjałem - i jak to sprawdzić?
Bo może być hash pod którym wiele osób zamieszcza ale mają mało wejść a mogą być takie które mają mało zamieszczań ale dużo wejść. Które są lepsze i dlaczego? Podrzuć jakieś info jak możesz tak w dwóch zdaniach...


RE: [Narzędzie] Poprawa różnorodności hashtagów - Dante_/ - 16-01-2020 17:17

Polepszyłbym ten "mini poradnik" o narzędzie do analizy Hashtag'ów od Jarvee, poradnik można zobaczyć na zagranicznym forum -> https://www.blackhatworld.com/seo/method-make-an-easy-10-20-selling-optimized-hashtag-sets-spoonfed.1125166/

Przykład jak mogłaby wyglądać tabelka po skorzystaniu z poradnika odnośnie hashtag'ów:
( Przeznaczenie hashtag'ów jest pokazywane na podstawie danych danego profilu Instagram )
[Obrazek: dbobsKA.png]


RE: [Narzędzie] Poprawa różnorodności hashtagów - Zły_Szeląg - 16-01-2020 17:20

Różnorodność jest dobra, bo wtedy jest szansa, że Twój post będzie pojawiał się na danym hashtagu (im większy i popularniejszy tym trudniej się wybić) dlatego nie zawsze warto podawać największe Big Grin

Jak wrzucisz dany hashtag np w jarvee to pojawia się licznik postów (czyli to co standardowo na instagramie), minimalna, średnia i maksymalna liczba polubień i komentarzy. Im te wartości są niższe przy wysokiej popularności hashtagu tym większa szansa, że Twój post wskoczy do najpopularniejszych Big Grin

Dante narzędzie mam z tego samego tematu o którym piszesz, ale nie chciało mi się kopiować całości Big Grin