Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
decaptcher - brak portu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: decaptcher - brak portu (/Temat-decaptcher-brak-portu-16604)



decaptcher - brak portu - Synkretysta - 15-11-2010 16:53

Kupując captche na decaptcher.com musimy założyć sobie konto.
Jednak do pełnej funkcjonalności potrzebujemy wprowadzić do ustawień wtyczki numer portu. Numer ten powinien pojawić się w zakładce "home", w części "General information".
Jednak czasem ta informacja nie jest podana - prawdopodobnie dużo ludzi się rejestruje, a nie używa - więc dopiero na "upomnienie" administrator dodaje ten port dla użytkownika.

Należy wysłać maila do niego (przykład):
Administrator decaptcher.com - prośba o port
temat:
Cytat: port setting for new account

treść
Cytat:Could you set my Port for decapter? I have "not set" status.
My account: **********

best regards



RE: decaptcher - brak portu - zdybcio - 19-11-2010 10:35

Adres E-mail jest już nie właściwy!!
Zna ktoś dobry?


RE: decaptcher - brak portu - xPietrek - 19-11-2010 10:56

Ten jest dobry, tylko admini przenoszą stronę na inny serwer, i póki co domena nie działa, czyli teoretycznie nie ma kontaktu. A tutaj jest bezpośredni adres strony:
http://72.233.78.210/client/


RE: decaptcher - brak portu - zdybcio - 19-11-2010 18:57

Ok, dzięki xPietrek oczywiście plusik Smile
A powiedzcie mi jeszcze czy potrzebny jest ten port aby ustawić sobie LPA żeby samo mi wypełniało Capthe? Kupiłem już 1000 captch na tym forum, zainstalowałem LPA, ale nie uzupełnia mi.


RE: decaptcher - brak portu - xPietrek - 19-11-2010 19:06

Póki domena DeCaptcher.com nie działa, nic nie można zrobić. Nikomu nie działa. Autor skryptu musi ustawić nowe adresy IP decaptchera na serwerze, do którego odnosi się skrypt.
Pozostało nam tylko czekać, aż to załatają, albo korzystać z systemu bypasscaptcha.com.


RE: decaptcher - brak portu - zdybcio - 19-11-2010 22:50

Wielkie dzięki.