Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 (/Temat-Powrot-do-zarabiania-Podejscie-numer-5810-166034)



Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - Anonimowy009 - 15-01-2020 14:16

Kilka słów wstępu


Witam wszystkich!
Nazywam się Dawid (24l.), zarabianiem w sieci interesuję się już od dobrych kilku lat (z przerwami). Swoje pierwsze $ zarobiłem na ShareCash - co tylko potwierdza, jak dawno temu stawiałem swoje pierwsze kroki w tej branży, ponieważ jak wszyscy wiemy, czasy świetności ShareCash już dawno przeminęły. Big Grin
Od samego początku 'e-zarabianie' traktowałem jako hobby, z którego wpada jakiś grosz na drobne wydatki, ale chyba przyszedł czas, aby zmienić podejście i zająć się tym na poważnie

Na czym planuję zarabiać?

Na początku planuję się skupić na afiliacji i zarabiać w MyLead. Będę promować kampanie datingowe, konkursowe, oraz inwestycyjne + chcę rozpocząć długoterminowy projekt, ale o tym trochę później. Z czasem z pewnością coś do tego dołożę.

Cele?

Krótkoterminowy: Do końca stycznia wypracować stałą dniówkę 100pln.
Długoterminowy: Do końca maja zarobić 25000pln.

Stan na dziś?

Krótkoterminowy: 3,68pln/100pln
Długoterminowy: 52,72pln/25000pln
(Dotychczasowe tegoroczne zarobki pochodzą z autopilota)


RE: Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - Czaq - 15-01-2020 14:22

Powodzenia! Liczę na świetne wyniki i porządne zarobki! W końcu mamy nowy rok! Smile


RE: Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - Anonimowy009 - 16-01-2020 12:07

Podsumowanie dnia

Wczorajszy dzień poświęciłem głównie na research, wykupienie domen, postawienie strony itd., ale znalazłem też chwilę na przetestowanie pomysłu na promocję kampanii konkursowych i póki co wygląda to obiecująco (w najbliższych dniach planuję skalować tą metodę i zgarnąć trochę więcej ruchu, aby przekonać się, czy te 3 leady to nie był tylko fart)

[Obrazek: Sj3bak5jSHipTjqcfFPEcw.png]

Stan na dziś


[Obrazek: 8IGHEsE0TZSD84wxhmwR4Q.png]

Zarobek dzienny: 17,57pln/100pln
Cel długoterminowy: 66,61PLN/25000pln


RE: Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - FreeDoge - 16-01-2020 12:25

Powodzenia życzęimpreza!


RE: Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - Anonimowy009 - 17-01-2020 11:26

Podsumowanie dnia


Wczoraj niestety nie udało mi się zbyt wiele zrobić - muszę poświęci trochę czasu na naukę, ponieważ w najbliższy weekend czeka mnie kilka egzaminów.
Mimo wszystko wygospodarowałem 2 godziny i wykupiłem kolejną domenę, tym razem pod promocję na instagramie. Podpiąłem hosting, CloudFlara i wrzuciłem LP. Odkopałem moje stare konto na IG (około 5k obserwujących) i przeprowadziłem na nim testową promocję (link do LP wrzuciłem do bio, oraz około 19:00 wrzuciłem na Story zdjęcie z tekstem zachęcającym do odwiedzenia linku w bio). Tak prezentują się wyniki (promowałem Smartlink):

[Obrazek: Z25TkpqVTcWkTQxr6sZYOw.png]

Niestety przed chwilą okazało się, że konto zostało zbanowane, więc nie wiem, czy dalsze działania na instagramie mają sens.
--------------------
Jeśli chodzi o kampanie konkursowe - dopiero wczoraj pod wieczór została zaakceptowana moja kampania na fb ads, ale kilka leadów zdążyło wpaść (koszt kampanii wyniósł ~10pln):

[Obrazek: PLsCXItbRqqnRjvQ2KfiHg.png]

Niestety wcześniej zwątpiłem w to, że kampania zostanie zaakceptowana, więc zacząłem promocję również innym sposobem i teraz nie jestem w stanie realnie określić skuteczności kampanii. Kolejny test przeprowadzę na początku przyszłego tygodnia.

Stan na dziś


[Obrazek: Tb6kCbzhSl6S2zIG9pfykQ.png]

Zarobek dzienny: 78,72pln/100pln
Cel długoterminowy: 145,33pln/25000pln

--------------------

W weekend niestety nie będę miał czasu, aby coś podziałać, także kolejna aktualizacja pojawi się prawdopodobnie w poniedziałek


RE: Powrót do zarabiania - Podejście numer 5810 - Czaq - 22-01-2020 12:14

Ładne wyniki się pojawiły na koncie Wink Jak aktualnie wygląda sytuacja @[Anonimowy009]?