Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki (/Temat-Pablo1878-brak-splaty-pozyczki-166030)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Pablo1878 - 20-01-2020 16:26

Skomentuje jedno SoLo17 Smile

„ Zajrzałem w Twój dziennik i trochę to śmierdzi beka”

Napisał koleś, który dwa razy zaczynał temat ze swoim fikcyjnymi typami. #beka Zanim zaczniesz snuć domysły czy moje zarobki to fejk. Spójrz lepiej na swoje dwa wątki i się zastanów.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - fusek - 20-01-2020 17:16

(20-01-2020 16:26)Pablo1878 napisał(a):  Skomentuje jedno SoLo17 Smile

„ Zajrzałem w Twój dziennik i trochę to śmierdzi beka”

Napisał koleś, który dwa razy zaczynał temat ze swoim fikcyjnymi typami. #beka Zanim zaczniesz snuć domysły czy moje zarobki to fejk. Spójrz lepiej na swoje dwa wątki i się zastanów.

Beka, fejk ITP

Powinienes nabrac pokory - a nie wrzucac tu mlodziezowy slang.
Ja sie dziwie czemu nadal jego tematy sa powrzucane w odpowiednich dzialach.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Pablo1878 - 20-01-2020 17:29

(20-01-2020 17:16)fusek napisał(a):  
(20-01-2020 16:26)Pablo1878 napisał(a):  Skomentuje jedno SoLo17 Smile

„ Zajrzałem w Twój dziennik i trochę to śmierdzi beka”

Napisał koleś, który dwa razy zaczynał temat ze swoim fikcyjnymi typami. #beka Zanim zaczniesz snuć domysły czy moje zarobki to fejk. Spójrz lepiej na swoje dwa wątki i się zastanów.

Beka, fejk ITP

Powinienes nabrac pokory - a nie wrzucac tu mlodziezowy slang.
Ja sie dziwie czemu nadal jego tematy sa powrzucane w odpowiednich dzialach.



Napisze jeszcze raz - beka.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - ScroX - 20-01-2020 19:31

To faktycznie dużo napisałeś, zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak któremu zabrano zabawkę albo czegoś mu zabroniono, fajnie że oddałeś kasę i za to mimo wszystko szacun , ale za twój format wypowiedzi w temacie gdzie nabroiłeś jest na wielki minus, przeproś, okaż trochę skruchy i działaj dalej Smile

PS. Choć przez samą ilość osób którym nie oddałeś kasy powinieneś odpocząć, ale to tylko moje zdanie.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Pablo1878 - 20-01-2020 19:49

(20-01-2020 19:31)ScroX napisał(a):  To faktycznie dużo napisałeś, zachowujesz się jak rozkapryszony dzieciak któremu zabrano zabawkę albo czegoś mu zabroniono, fajnie że oddałeś kasę i za to mimo wszystko szacun , ale za twój format wypowiedzi w temacie gdzie nabroiłeś jest na wielki minus, przeproś, okaż trochę skruchy i działaj dalej Smile

PS. Choć przez samą ilość osób którym nie oddałeś kasy powinieneś odpocząć, ale to tylko moje zdanie.

Przepraszam Cię Szanowny użytkowniku ScroX, SoLo17 oraz fusek za to, że kilku osobom z forum internetowego o adresie http://www.zarabiam.com nie oddałem pieniędzy w terminie. Bardzo żałuje tego co zrobiłem. Sad((


Pasuje wam? Serio? Nie macie lepszych rzeczy do roboty tylko komentowanie sprawy, która Was nie dotyczy. Jakiś podrzędny typek zasugerował mi, że moje wpisy to fejk. Gdy próbowałem się bronić to zakazano mi używanie slangu młodzieżowego. #beka

@[Hybrid1990] możesz zamknąć temat? Jeżeli nie na zawsze to chwilowo. Użytkownicy, którzy zgłosili się w tym temacie zostali spłaceni.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Hybrid1990 - 20-01-2020 19:54

A co z Krissem i Captainem?
Refbacki też pozapłacane?


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Pablo1878 - 20-01-2020 19:57

(20-01-2020 19:54)Hybrid1990 napisał(a):  A co z Krissem i Captainem?
Refbacki też pozapłacane?

Do Krissa i Captain wysłałem pieniądze. Napisałem im, że odsetki im jeszcze podeśle.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - SoLo17 - 20-01-2020 22:23

Gościu, z tą różnicą, że ja wrzucając te typy nie naciągam innych użytkowników na hajs, a że to fejk to Twoje zdanie do którego masz prawo. Wygrywam czy przegrywam to moja sprawa bo to moje pieniądze. A Ty kreujesz się na mega earnera a zeszmaciłeś się dla kilkudziesięciu złotych licząc że nikt się nie odezwie? Nikt się nie upomni o swoje? To że masz dużo większy staż na forum nie oznacza, że będę się przed Tobą kłaniał jak uniżony sługa. A tę Twoją arogancję pozostawię bez komentarza. Pomogli Ci kiedy potrzebowałeś pomocy, a Ty zamiast być wdzięczny i wyrażać jakąkolwiek skruche za niedotrzymanie słowa po prostu sobie robisz kpiny z całej sytuacji. Żenujące.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Piotr_S - 20-01-2020 23:02

Tez czekam na refback od ponad miesiąca. Dane podałem dziś w wiadomości ponownie. Refback za: TransferGo, Twisto i Curve.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Urias - 20-01-2020 23:23

(20-01-2020 23:02)Piotr_S napisał(a):  Tez czekam na refback od ponad miesiąca. Dane podałem dziś w wiadomości ponownie. Refback za: TransferGo, Twisto i Curve.
Jeżeli tobie nie wypłacił to i pewnie nie tylko tobie. A sporo osób po prostu oleje sprawe. Jak można nie wypłacić refbacka skoro ten hajs w zasadzie dostaje Big Grin dzięki tobie i kolejni ludzie napewno dadzą więcej niż poskąpienie komuś kilku dyszek za czyjś czas Undecided