Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki (/Temat-Pablo1878-brak-splaty-pozyczki-166030)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Nokha - 15-01-2020 09:50

Cześć,
pod koniec roku (dokładnie 29.12) zgłosił się do mnie Pablo1878 z prośbą o pożyczkę na jeden wieczór przez to, że ma problem z wypłatą funduszów z portali. Przelałem mu 50 zł za pośrednictwem Revoluta. Niestety spłaty następnego dnia nie otrzymałem. Trochę wiadomości mi się usunęło ale zachowała mi się z 10 stycznia kiedy odpowiedział mi, że wyśle mi już blikiem lub w poniedziałek puści przelew.
W poniedziałek niestety znowu nic nie otrzymałem.
Wczoraj dostałem wiadomość, że spłatę dostanę wieczorem na Revolut. Żaden przelew nie przyszedł w dodatku zostałem zablokowany przez niego na forum co przesądziło o tym, że muszę to zgłosić.

Ostatnia wiadomość :

[Obrazek: Pablo.png]


Pozdrawiam Smile


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - tjt1 - 15-01-2020 09:53

Ja nie otrzymałem od niego refbacka za rejestrację z reflinka w Curve. Też ciągle przekłada, mówi że już wysłał, oferuje jakieś rekompensaty itp. a pieniędzy jak nie było tak nie ma...

Nokha, gdyby ci nie oddał to ja mam gdzieś w notatniku zapisane jego imię i nazwisko oraz adres to mogę ci podać i zawsze możesz domagać się zwrotu pieniędzy innymi metodami.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Hybrid1990 - 15-01-2020 10:05

https://zarabiam.com/Temat-Pozyczanie-pieniedzy-innym-uzytkownikom-forum-poprzez-prywatne-wiadomosci-161168

@[Pablo1878] masz czas do końca poniedziałku (20.01.2020) aby pospłacać wszystkie swoje pożyczki i refbacki. Jeśli ci się tego nie uda dokonać = permban. Jeżeli ci się powiedzie i zostanie to potwierdzone, powiem ci jak dużo musisz wpłacić na siepomaga.pl, jeśli chcesz tu dalej zostać.


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Ropsont - 15-01-2020 10:06

Z tego co kojarzę, to użytkownik nie pierwszy raz ma problemy ze spłatą zobowiązań. Myślę, że pieniądze w rezultacie odda bo nie są to duże kwoty ale "Ten typ tak ma". Ja proponuję zakaz pożyczania na forum. Ode mnie lata temu też pożyczał i pamiętam, że pieniądze oddał ale po terminie. Nic wtedy nie zgłaszałem bo wywiązał się z umowy, jednak uczulam, że jest to raczej osoba która lubi się bawić w przekładanie. Zobaczymy jak sprawa potoczy się tym razem. Wink

Inne "akcje":

https://zarabiam.com/Temat-Pablo1878-WYJASNIONE-PIENIADZE-ODDANE-161404?highlight=Pablo1878

https://zarabiam.com/Temat-Pozyczanie-pieniedzy-innym-uzytkownikom-forum-poprzez-prywatne-wiadomosci-161168?page=2&highlight=Pablo1878


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Fricooo - 15-01-2020 10:06

Dziwna sprawa, bo ja dostałem od niego praktycznie identyczną wiadomość tydzień po tym jak udzieliłeś pożyczki. Ja dzięki nauce wyciągniętej z wcześniejszych transakcji i coraz większej ilości negatywnych opinii odmówiłem

[Obrazek: Screenshot-1.png]


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - FreeDoge - 15-01-2020 10:36

Kolejny temat o Pablo i problemach z oddaniem pożyczonych $
A taki chłopak aktywny, apki, akcje, polecanie i wydawałoby się, że zarabia.
Chyba, że zarabia ale w miarę jedzenia apetyt rośnie i chłopak tak się rozbujał że co zarabia to za mało na styl życia i pożycza zamiast spuścić powietrze i dostosować poziom życia do posiadanych pieniędzy

Jeszcze zablokować osobę która dopominać się musi o swoje pieniądze. No jaki bezczelny typ i nachalny bo prosi się o swoje
Stare chińskie przysłowie mówi : chcesz z kogoś mieć wroga ? To pożycz mu pieniądze, a chcesz być najgorszą szmatą ? To upomnij się o swoje Big Grin
Dobry zwyczaj nie pożyczaj


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Pablo1878 - 15-01-2020 10:47

Do poniedziałku będzie spłacone. Później chce bana na zawsze . Smile

Pozdrawiam!


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Ropsont - 15-01-2020 10:54

Może zmiana domeny forum? Jerk2

[Obrazek: pozyczam-com.png]


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Komandos823 - 15-01-2020 11:58

No to ja też się upomnę o 25 zł od Pablo1878 bo też mi wisiBig Grin choć już część spłacił ale czekam jeszcze cierpliwie na resztęSmile


RE: Pablo1878 - brak spłaty pożyczki - Captain - 15-01-2020 13:12

(15-01-2020 11:58)Komandos823 napisał(a):  No to ja też się upomnę o 25 zł od Pablo1878 bo też mi wisiBig Grin choć już część spłacił ale czekam jeszcze cierpliwie na resztęSmile

Mi też wisi podobną kwotę, ale było znacznie więcej i już prawie wszystko pospłacał ostatnio.