Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promowanie sklepu internetowego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Promowanie sklepu internetowego (/Temat-Promowanie-sklepu-internetowego-166023)



Promowanie sklepu internetowego - denio - 14-01-2020 16:53

Witajcie. Prowadzę od ponad roku działalność gospodarczą. Zajmuję się sprzedażą na allegro głównie zabawek. Założyłem sklep internetowy już ponad rok temu lecz przeniosłem się w październiku na inną platformę co było dobrym posunięciem, gdyż z poprzednią firmę trzeba było wręcz prosić aby coś zrobili ale dorzeczy. Sklep nie generuje niestety od pewnego czasu zamówień, więc głowię się w tym momencie co zrobić aby na sklepie zaczęli zamawiać klienci. Jak myślicie co warto robić aby przekuło się to na zamówienia w sklepie internetowym. Próbowałem już google ads ale to była tylko strata pieniędzy. Teraz myślę nad ceneo oraz facebook ads. Zleciłem pozycjonowanie jednej z firm lecz efekt tego jest nijaki. Macie może pomysł na darmowe oraz płatne formy promocji, które są efektywne?

Z góry dzięki za wszystkie porady Smile


RE: Promowanie sklepu internetowego - rachman - 14-01-2020 20:37

Olx-y itp na wabia parę ofert bym wrzucił.
Jakaś współpraca ze stronami dla dzieci?
Święta itp. jakieś promocje tworzyć i wrzucać na fejs do grup np. sprzedam kupię itp.


RE: Promowanie sklepu internetowego - denio - 14-01-2020 22:22

(14-01-2020 20:37)rachman napisał(a):  Olx-y itp na wabia parę ofert bym wrzucił.
Jakaś współpraca ze stronami dla dzieci?
Święta itp. jakieś promocje tworzyć i wrzucać na fejs do grup np. sprzedam kupię itp.

Olx próbowałem i nie wiem czy jakiś w ogóle ruch sprowadzał mi na stronę mimo wszystko będę próbował nadal, bo jest to jednak darmowa forma promocji. Co do stron dla dzieci to współpracuję z pewną stroną, która zajmuje się promocją i na razie z takim sobie skutkiem. Na fejsie regularnie staram się dodawać oferty i raz mi faktycznie dosyć mocno chwycił produkt ale niestety się skończył i nie ma go póki co u mojego dostawcy.


RE: Promowanie sklepu internetowego - KingaSkyShop - 15-02-2020 17:17

Skoro firma pozycjonerska nie daje rady to może:
a) czas ją zmienić
b) budżet nie jest wystarczający
c) trzeba poczekać na efekty
Ze swojej strony mogę polecić współpracę z freelancerami - zazwyczaj są w stanie poświęcić większą ilość czasu na pracę.
Warto samodzielnie pochylić się nad tematami takimi jak:
- dopracowanie drzewa kategorii:https://blog.sky-shop.pl/budujemy-drzewo-kategorii-w-sklepie-internetowym/
- opisy produktów: https://blog.sky-shop.pl/opis-produktu-w-sklepie-internetowym/
Jak podrzucisz link do swojego sklepu to postaram się coś podpowiedzieć. Cieżko gdybać bez konkretów Wink