Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogromny zasięg posta, ale mała liczba polubień fanpage'a - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogromny zasięg posta, ale mała liczba polubień fanpage'a (/Temat-Ogromny-zasieg-posta-ale-mala-liczba-polubien-fanpage-a-166004)



Ogromny zasięg posta, ale mała liczba polubień fanpage'a - Soplica - 12-01-2020 18:54

Witam. Macie jakiś pomóc jak duży zasięg posta z rzędu 1-2mln przełożyć na lepszą liczbę polubień fanpage'a? - Jeden z postów na mojej stronie zobaczyło 2 miliony ludzi, było też 7 tysięcy udostępnień, ale wpadło tylko z tego 400-500 polubień fanpage'a. Na drugim fanpage'u skuteczność była nieco większa bo post dotarł do około 300tyś ludzi, 1 tysiąc udostępnień i wpadł 300 polubień bo udostępniając post w grupach prosiłem o polubienie. Myślę jeszcze nad polepszeniem tej skuteczności polubień fanpage'a. Wiadomo, że ludzie udostępniając post nie mają potrzeby wchodzić na dany fanpage a co dopiero go lajkować. Nie wiem może jakaś mała zachęta w postaci tekstu na wyświetlanym zdjęciu w poście.

Oto zasięgi postów o których mowa:

1. Fanpage z viralowymi real news'ami, filmikami - Po tym poście wpadło 400-500 lajków
[Obrazek: duzaliczb_qanhxwr.png]
2.Fanpage o poszukiwaniu zaginionych ludzi. Wpadło po tym poście 300 lajków i dalej rośnie
[Obrazek: duzaliczb_qanhxwx.png]


Ogromny zasięg posta, ale mała liczba polubień fanpage'a - Hybrid1990 - 27-04-2021 17:06

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.