Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygasła domena - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Obrót domenami (/Forum-Obrot-domenami-253)
+---- Dział: O domenach (/Forum-O-domenach-241)
+---- Wątek: Wygasła domena (/Temat-Wygasla-domena-165994)



Wygasła domena - fusek - 11-01-2020 19:01

Hej.
Mam problem z domena.
Mam pewną stronę znajdująca się w pewnym hostingu domen. Dostałem fv ktira Oplacilem w ostatnim dniu ; ktory był możliwy do opłacenia na fv. Nie mniej jednak hosting usunął domenę tłumacząc się że nie otrzymali przelewu.
Po przesłaniu przeze mnie potwierdzenia przelewu - przywrocili stronę - nie informując że takie przywrócenie jest dodatkowo płatne- po tygodniu przesłali dodatkową fakturę za to przywrócenie.

Da się z tego jakoś wybrnąć?
Czy lepiej sobie odpuścić


RE: Wygasła domena - eseles - 12-01-2020 00:27

A jak oplacales jakies szybkie przelewy czy normalnie? Bo liczy sie pewnie kiedy u nich zaksiegowane.


RE: Wygasła domena - fusek - 12-01-2020 09:46

Normalny przelew.


RE: Wygasła domena - Gremquen - 12-01-2020 10:58

I jest szansa, że przelew został zaksięgowany u nich po dacie wygaśnięcia domeny?

Np domena była opłacona do 20tego, był to np. piątek i ty w ten dzień puściłeś przelew a oni dostali dopiero w poniedziałek?


RE: Wygasła domena - fusek - 12-01-2020 13:19

No tak.
Mniej więcej tak to wygląda;

Ciekawsze jest to że domena była wyłączona i po moim mailu z dowodem wpłaty ja przywrócił - najzabawniejsze po tygodniu czasu przesyłają fakturę z przywrócenie-Wink

Moim zdaniem tu popełnili błąd bo w momencie prośby o przywrócenie powinienem być poinformowany o fakcie że takie coś jest dodatkowa usługa i kosztuje.


RE: Wygasła domena - eseles - 13-01-2020 00:50

(12-01-2020 13:19)fusek napisał(a):  No tak.
Mniej więcej tak to wygląda;

Ciekawsze jest to że domena była wyłączona i po moim mailu z dowodem wpłaty ja przywrócił - najzabawniejsze po tygodniu czasu przesyłają fakturę z przywrócenie-Wink

Moim zdaniem tu popełnili błąd bo w momencie prośby o przywrócenie powinienem być poinformowany o fakcie że takie coś jest dodatkowa usługa i kosztuje.

Pewnie jest w regulaminie, ktory zapewne czytales kupujac domene oraz cennik swiadzenia uslug.


RE: Wygasła domena - fusek - 13-01-2020 06:35

(13-01-2020 00:50)eseles napisał(a):  
(12-01-2020 13:19)fusek napisał(a):  No tak.
Mniej więcej tak to wygląda;

Ciekawsze jest to że domena była wyłączona i po moim mailu z dowodem wpłaty ja przywrócił - najzabawniejsze po tygodniu czasu przesyłają fakturę z przywrócenie-Wink

Moim zdaniem tu popełnili błąd bo w momencie prośby o przywrócenie powinienem być poinformowany o fakcie że takie coś jest dodatkowa usługa i kosztuje.

Pewnie jest w regulaminie, ktory zapewne czytales kupujac domene oraz cennik swiadzenia uslug.

Nie czytałem bo domena nie jest na moim koncie.
Rozumiem że Ty wszystkie regulaminy czytasz i pamiętasz


RE: Wygasła domena - eseles - 13-01-2020 08:44

(13-01-2020 06:35)fusek napisał(a):  
(13-01-2020 00:50)eseles napisał(a):  
(12-01-2020 13:19)fusek napisał(a):  No tak.
Mniej więcej tak to wygląda;

Ciekawsze jest to że domena była wyłączona i po moim mailu z dowodem wpłaty ja przywrócił - najzabawniejsze po tygodniu czasu przesyłają fakturę z przywrócenie-Wink

Moim zdaniem tu popełnili błąd bo w momencie prośby o przywrócenie powinienem być poinformowany o fakcie że takie coś jest dodatkowa usługa i kosztuje.

Pewnie jest w regulaminie, ktory zapewne czytales kupujac domene oraz cennik swiadzenia uslug.

Nie czytałem bo domena nie jest na moim koncie.
Rozumiem że Ty wszystkie regulaminy czytasz i pamiętasz

Czasami czytam szczegolnie na promocjach. No ale patrzylem teraz i np na nazwa w regulaminie nic nie ma ale jest w cenniuku domen pod lista domen.
https://www.nazwa.pl/cennik/cennik-domen/

[Obrazek: Screenshot-20200113-084219.jpg]

No wiec raczej ciezko bedzie sie wymigac od platnosci. Bo robiac przelew po terminie waznosci tak jakby wyrazasz chec przywrocenia domeny.