Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: 121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu (/Temat-121-brak-kontaktu-i-wyplaty-za-wykonanie-przelewu-165991)



121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu - Nokha - 11-01-2020 17:23

Cześć,
niestety jestem zmuszony pierwszy raz coś tu zgłosić :/

Użytkownik 121 w tym temacie : https://zarabiam.com/Temat-Kosz-165341 oferował refbacki za wykonanie różnych transakcji. Jednym z nich był EasySend (5 GBP za przelew o wartości min 100 GBP)
Wywiązałem się z umowy i próbowałem skontaktować się z użytkownikiem na jego email tak jak pisał w temacie (niestety wszystko wykasowane) , tak samo na forum. Na forum wiadomości wysyłałem do niego 2 i 7 grudnia i jeszcze w tym roku jedną , na żadną z nich nie uzyskałem odpowiedzi.
W jego temacie można zauważyć , że nie tylko ja spotkałem się z brakiem kontaktu.
O sprawie w sumie zapomniałem ale postanowiłem , że dla dobra innych jakby przyszło mu kiedyś do głowy znów oferować refbacki zgłoszę to Smile
Pozdrówki.


RE: 121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu - Hybrid1990 - 11-01-2020 17:32

@121 czekamy na zapłatę za wykonane refbacki.
Brak odpowiedzi/zapłaty = ban + łatka oszusta.
Wysłałem mu PW, nie da się poprawnie oznaczyć nick'a, który składa się z samych cyfr.


RE: 121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu - Itachi198 - 11-01-2020 17:32

No dziwna sytuacja, gość zwinął manatki, czego to ludzie nie zrobią dla kilku złotych xD


RE: 121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu - Hybrid1990 - 12-01-2020 20:59

121 - Ostatnia wizyta: Dzisiaj 18:41
Brak odpowiedzi, zbanowany.


RE: 121 - brak kontaktu i wypłaty za wykonanie przelewu - Fejster - 12-01-2020 22:40

Śmierdziało scamem jak tylko przeczytałem że oferuje więcej niż sam dostanie... (refback remitly)