Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook odrzucenie reklamy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Facebook odrzucenie reklamy (/Temat-Facebook-odrzucenie-reklamy-165986)

Strony: 1 2


Facebook odrzucenie reklamy - WaTPer - 11-01-2020 09:40

Witam, mam problem z promowanym postem ilekroć jakiś dodaję, jest cały czas odrzucany...
W końcu się zdenerwowałem smutny i postanowiłem wrzucić dokładnie ten sam post z tym samym opisem, co konkurencja i co dziwne też odrzuciło, a im przyjęło... ?
Czy muszę ustawić coś na swojej stronie? Czy podczas dodawania postu ? A może za mała aktywność na stronie... Może ktoś coś podpowiedzieć ??

Z góry dziękuję
[Obrazek: 123.jpg]


RE: Facebook odrzucenie reklamy - eseles - 11-01-2020 09:58

Moze Twoja domena jest zbanowana.


RE: Facebook odrzucenie reklamy - WaTPer - 11-01-2020 10:23

Domena ? Co masz na myśli ? Jeśli chodzi o promowaną stronę to raczej nie, bo widać jeszcze, że inne osoby je promują, tym bardziej że nie daję bezpośrednio adresu strony, tylko poprzez "PW"


RE: Facebook odrzucenie reklamy - transformice100 - 11-01-2020 14:12

A jak nazywa się Twój fp? Zawiera w swojej nazwie coś o zarabianiu w domu? Bo ciężko wywnioskować jaką treść udostępniasz (przez co nawet nie wiemy co może być przyczyną odrzutu), można jedynie się domyślać.


RE: Facebook odrzucenie reklamy - WaTPer - 11-01-2020 14:30

Facebook jak i instagram mają część wspólna powiązaną z zarabianiem, więc to pewnie jest problem ? Myślałem ze nazwa fanpage nie ma wpływu, tylko treść jaką wrzucam na fp.
Czyli najprawdopodobniej to problem związany z nazwą fp ?


RE: Facebook odrzucenie reklamy - umpek - 11-01-2020 14:34

Zapewne chodzi o przekierowanie na stronie, jeżeli widoczny jest od razu link do sieci afiliacyjnej to blokują.


RE: Facebook odrzucenie reklamy - WaTPer - 11-01-2020 14:47

Żadnego linku nie publikuję, napisałem wyżej, że link podaję dopiero na pw. Opis zawiera tylko szczegół " chcesz zarobić napisz pw (..) " + obrazek programu, z którego korzystam , a raczej screen/ stan konta w programie.


RE: Facebook odrzucenie reklamy - eseles - 11-01-2020 15:55

"Zwodnicze i mylace oferty pracy" pewnie o to chodzi bo zwodzisz ludzi zeby na pw pisali tak to fb odbiera


RE: Facebook odrzucenie reklamy - WaTPer - 11-01-2020 18:32

Skoro tak to odbiera to dlaczego mój konkurent wstawia normalnie post, a ja nie mogę : ) ? Dokładnie 1:1


RE: Facebook odrzucenie reklamy - PremAccHack - 11-01-2020 18:55

(11-01-2020 18:32)WaTPer napisał(a):  Skoro tak to odbiera to dlaczego mój konkurent wstawia normalnie post, a ja nie mogę : ) ? Dokładnie 1:1

Facebook się uczy przeszło mu ale następnym razem jak będzie chciał zrobić podobne to nie przejdzie. Pokombinuj i wymyśl coś własnego Smile