Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Neo Finance - 20€ bonusu na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Neo Finance - 20€ bonusu na start (/Temat-Neo-Finance-20%E2%82%AC-bonusu-na-start-165984)

Strony: 1 2 3 4 5


Neo Finance - 20€ bonusu na start - piotreq86 - 10-01-2020 20:19

Neo Finance - to pochodzący w Litwy portal finansowy.

Czysty link:
https://www.neofinance.com/

W ramach programu poleceń wszyscy nowi inwestorzy, którzy zarejestrują się za pośrednictwem linku polecającego, otrzymają 20 EUR na pierwszą inwestycję po pełnej rejestracji.

Mój reflink to:
https://www.neofinance.com/en/registration/investor?ref=29034

Bonusowe środki można wypłacić już po 30 dniach. Pod tym względem deal jest bardzo podobny do Trading212. 20€ pojawia się na naszym koncie na Neo Finance od razu po zakończonej weryfikacji i wpływie min. 0.01€ na podane przez przez portal konto. Bonus przed wypłatą musi zostać zainwestowany.
U mnie weryfikacja, następnie przelew i otrzymanie bonusu trwało 48h.
Potwierdzenie otrzymania bonusu poniżej:

[Obrazek: 1VyCBh.jpg]

Neo Finance oferuje inwestorom możliwość inwestowania w pożyczki litewskich odbiorców kredytów. Zainwestuj otrzymane 20€, np. na 30-dniową pożyczkę dla inwestorów konsumenckich, jak na screenie poniżej:

[Obrazek: WITovi.jpg]

i wypłać je już z początkiem lutego.

Neo Finance jest pierwszą platformą P2P na Litwie, która osiągnęła stałe emisje miesięczne w wysokości 1,5 mln EUR. Portal chroni nasze inwestycje. Średnia stopa zwrotu 14 procent, średnia stopa procentowa 18 procent.
W związku z tym stosunek ryzyka do zysku jest jednym z najniższych w Europie.
Nawet po ewentualnym rozwiązaniu umów z pożyczkobiorcami i przeniesieniu długów na komorników, inwestorzy mogą sprzedać swoje inwestycje za 50–80% ich wartości nominalnej na rzecz NEO Finance. Inwestycje są chronione.

Pewny portal. Można działać śmiało. Zapraszam.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - transformice100 - 10-01-2020 20:55

Najkrótszy aktualny okres inwestycji to 42 miesiące? ;p Co ile mniej więcej pokazują się takie inwestycje miesięczne?


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - piotreq86 - 10-01-2020 21:51

Oferty są dynamiczne. Codziennie pojawiają się nowe opcje.
Tak, jak wkleiłem screena, są też takie na 30 dni.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - tjt1 - 11-01-2020 00:05

Dzięki. Zarejestrowałem się z reflinka i teraz czekam na weryfikacje. Weekend się zaczyna więc pewnie rozpatrzą dopiero w poniedziałek.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - Nokha - 11-01-2020 01:09

Również poszło z refa , jeśli uda się załapać na 30 dniową inwestycję to bardzo dobra oferta wejdzie Smile


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - tomgrim - 11-01-2020 11:01

(11-01-2020 00:05)tjt1 napisał(a):  Dzięki. Zarejestrowałem się z reflinka i teraz czekam na weryfikacje. Weekend się zaczyna więc pewnie rozpatrzą dopiero w poniedziałek.

Zarejestrowałem się mniej więcej o tej porze co Ty, i już weryfikacja zakończona.

E.
Żonę zweryfikowali w 5 min.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - tjt1 - 11-01-2020 12:35

tomgrim, faktycznie, u mnie też już weryfikacja zakończona. Kolejny krok to przelew, puszczę w poniedziałek, bo i tak w weekend nie dojdzie.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - zabada1990 - 11-01-2020 12:46

weryfikacja 10min teraz mam zrobic przelew 0.01e na te dane co wyskoczyly moje imie nazwisko iban itd?

cos to nie tak oplata za przelew 25zl mi wyskakuje


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - tjt1 - 11-01-2020 13:01

zabada1990, przelew międzynarodowy SEPA z wielu banków jest dodatkowo płatny. Z Nest Bank jest darmowy.


RE: Neo Finance - 20€ bonusu na start - mintek14 - 11-01-2020 13:17

Czy można doładować konto revolutem ?