Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bitwala - 30€ na start - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Kryptowaluty (/Forum-Kryptowaluty-374)
+--- Dział: Portfele Kryptowalut (/Forum-Portfele-Kryptowalut-459)
+--- Wątek: Bitwala - 30€ na start (/Temat-Bitwala-30%E2%82%AC-na-start-165973)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Bitwala - 30€ na start - pixel21 - 22-01-2020 21:32

Też przyszło 123 złote mbank


RE: Bitwala - 30€ na start - grazik - 24-01-2020 12:10

W obecnej promocji bonus ma wpaść niby w ciągu 15 dni od weryfikacji. Odliczam...


RE: Bitwala - 30€ na start - Sanem33 - 24-01-2020 15:28

W jakich godzinach trwa weryfikacja ja połączyłam się szybko ale siostra długo czeka na połączenie?


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 28-01-2020 14:30

Na razie była jedna tura z wypłatami bonusów, w poprzedni wtorek.
Pieniądze mam już na polskim koncie.


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 30-01-2020 10:31

Kolejna wypłata bonusów od Bitwali Big Grin


RE: Bitwala - 30€ na start - Boniekk - 30-01-2020 12:12

Potwierdzam, mi wleciało ~240 euro


RE: Bitwala - 30€ na start - Noizzyy - 30-01-2020 16:55

Czy ktoś z was wypłacał z bitwali na konto bankowe zwykłe, nie walutowe?
Ściągnęli wam pieniądze jakieś za to?


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 30-01-2020 17:12

Wypłacając € na konto w złotówkach bank odpowiednio przewalutuje kwotę. Jednak na pewno stracimy parę groszy na tym. Na pewno korzystniejszym rozwiązaniem jest wypłata na rachunek w €.
Mi dzisiejszy przelew z Bitwali dotarł już na kantor walutowy w Aliorze.

Cały czas nikt nie napisał, jak wygląda weryfikacja. Ja robiłem ją na samym początku grudnia, 2 miesiące temu, więc nie do końca już to pamiętam. Przypominając sobie z koleżanką, która weryfikowała się w ostatnich dniach postanowiłem, że opiszę to poniżej:

Po połączeniu się z ankieterem podajemy imię i nazwisko, potwierdzamy, że weryfikacja odbywa się dla Bitwali.
Nasz weryfikator, prosi aby ustawić się do obiektywu, żeby zrobił zdjęcie, prosi aby podnieść prawą rękę, ew. przeciągnąć dłoń, z rozłożonymi palcami przed obiektywem.
Przełącza kamerę na tylną i prosi o okazanie przodu dowodu. Robi zdjęcie. Następnie chce potwierdzenia autentyczności hologramu z przodu, musimy poruszać dowodem na boki, prawo/lewo, nachylając go i następnie góra/dół, tak żeby zobaczył, że hologram zmienia kolor. Możemy ew. zostać też poproszeni o zasłonięcie połowy hologramu palcem i takie samo machanie dowodem. Powolne.
To samo z tyłem dowodu - zdjęcie i potwierdzenie autentyczności hologramu z orzełkiem.
Jeśli nie mamy adresu na dowodzie pokazujemy np. wyciąg z banku gdzie nasz adres jest podany.
Ankieter pyta nas o datę urodzenia, ew. numer i serię dowodu.
Ostatni krok to weryfikacja nr telefonu. Wyskakuje nam okienko, gdy cały czas jesteśmy na wizji, dostajemy smsa i musimy wpisać kod.
I to tyle.

A, że promo trwa jeszcze 2 tygodnie to może komuś się przyda. Powodzenia.


RE: Bitwala - 30€ na start - Noizzyy - 30-01-2020 17:26

(30-01-2020 17:12)piotreq86 napisał(a):  Wypłacając € na konto w złotówkach bank odpowiednio przewalutuje kwotę. Jednak na pewno stracimy parę groszy na tym. Na pewno korzystniejszym rozwiązaniem jest wypłata na rachunek w €.
Mi dzisiejszy przelew z Bitwali dotarł już na kantor walutowy w Aliorze.

Kilka groszy na przewalutowaniu to nie problem, chodziło mi tylko czy nie zjedzą mi jakiejś opłaty kosmicznej za to typu 20zł.


RE: Bitwala - 30€ na start - piotreq86 - 30-01-2020 17:36

Raczej nie, ale najlepiej wcześniej zapytać w banku. W każdym może być w sumie inaczej.