Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bondora - darmowe 4€ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Bondora - darmowe 4€ (/Temat-Bondora-darmowe-4%E2%82%AC-165956)

Strony: 1 2 3 4


Bondora - darmowe 4€ - piotreq86 - 08-01-2020 21:43

Bondora to pochodząca z Estonii, jedna z największych firm oferujących pożyczki społecznościowe, działająca w 85 krajach, w tym również w Polsce.
Od 10 lat za pośrednictwem Bondory ponad 45 tys. inwestorów, udzieliło pożyczek na ponad 173 mln euro.
Jeżeli chcemy skorzystać z usług trzeba się zarejestrować, zaakceptować warunki i przelać tyle środków, ile chcemy zainwestować. W ramach programu poleceń dostajemy 5€ na start na inwestycje.

Aby otrzymać darmowe 5€ należy zarejestrować się z linku polecającego, przejść weryfikację i wpłacić min. 0.01€, aby potwierdzić swój rachunek bankowy, na który potem możemy robić wypłaty.

Mój link polecający to:
https://bondora.com/ref/piotrs8

Najlepiej zrobić przelew na kwotę 1€. Po dokonaniu wpłaty bonus przyznawany jest automatycznie. Wpłacając 1€ od razu mamy 6€, które natychmiast możemy wypłacić. Minimalna kwota wypłaty to 5€. Natomiast opłata za przelew to 1€. Finalnie zarabiamy 4€.

Dlatego właśnie należy wpłacić 1€.

Ja najpierw wpłaciłem 0.01€, nie mogłem zrobić wypłaty. Potem dopłaciłem 5€. Na koncie miałem 10.01€, zleciłem wypłatę, która dotarła do mnie poniżej 24h. Screen potwierdzający z kantora Alior Banku poniżej:

[Obrazek: Sr8tqW.jpg]

Czysty link:
https://www.bondora.com/

Z linku polecającego, mi nic za ten deal nie wpadnie. Zasady wyglądają bowiem tak:

1. Zaproś znajomych. Rozpowszechniaj informacje o Bondorze, dzieląc się swoim unikalnym linkiem referencyjnym.
2. Po dołączeniu do serwisu otrzymają oni bonus na start. Dodamy kwotę 5 EUR do konta twoich znajomych, jak tylko zapiszą się do serwisu.
3. Zdobywaj ekskluzywne nagrody. Jeżeli zainwestują 10 EUR lub więcej w ciągu pierwszych 30 dni, otrzymasz bonus w wysokości 5% zainwestowanej przez nich kwoty!

No chyba, że będziecie inwestować Big Grin
Wrzucam tak informacyjnie, ponieważ deal działa, a może akurat ktoś chciałby zdobyć te 17 złotych Smile


RE: Bondora - darmowe 4€ - mintek14 - 08-01-2020 22:23

Weryfikacja za 17zł to już hit, myślałem że nic nie przebije Verse Undecided


RE: Bondora - darmowe 4€ - piotreq86 - 08-01-2020 22:37

A Coinsbit to ile był wart? Miał być wart 200$, a jak wskoczył to się rano okazało, że jest warty z tego 1% Big Grin

Ten deal działa, więc go opisuję. Przynajmniej to nie jest żadna ściema, jak setki airdropów, gdzie ludzie się weryfikują, a potem się okazuje, że mają z tego jedno wielkie g.

Masz lepsze, nowe deale, które działają to wrzucaj śmiało. Może i osobiście skorzystam, a nawet Ci repa za to klepnę Wink


RE: Bondora - darmowe 4€ - tjt1 - 08-01-2020 22:48

Jak darmowe to biore. Poszło z refa, dzięki. Smile


RE: Bondora - darmowe 4€ - Fejster - 09-01-2020 09:47

[Obrazek: jak-darmo-to-biere-2017-09-22-11-44-39.jpg]


RE: Bondora - darmowe 4€ - dawidus887 - 12-01-2020 11:48

Jak już robicie takie posty to piszcie prosto czy KYC czy nie, a nie trzeba sie domyślać


RE: Bondora - darmowe 4€ - elrybakov1 - 13-01-2020 22:24

(12-01-2020 11:48)dawidus887 napisał(a):  Jak już robicie takie posty to piszcie prosto czy KYC czy nie, a nie trzeba sie domyślać



Skoro jest napisane, że trzeba przejść weryfikacje to jest to chyba logiczne.facepalm


RE: Bondora - darmowe 4€ - Nokha - 14-01-2020 15:18

Dzisiaj rano zleciłem wypłatę i kasa już na Revolucie , dzięki za okazje Smile


RE: Bondora - darmowe 4€ - grazik - 24-01-2020 11:07

Weryfikacja video/chat czy wystarczy podać dane?


RE: Bondora - darmowe 4€ - grazik - 24-01-2020 12:36

Sam sobie odpowiem - właśnie założyłęm, przelałęm, przesyłąmy tylko scan dowodu.