Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa na Facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Grupa na Facebooku (/Temat-Grupa-na-Facebooku-165952)



Grupa na Facebooku - pjp11 - 08-01-2020 14:40

Siemanko, mam pytanie, stworzyłem grupę na facebooku ale nie mam pojęcia jak ją rozwijać, grupa jest obecnie publiczna aby każdy mógł do niej dołączyć ( lecz niestety nikt nie dołącza ), jakieś porady?


RE: Grupa na Facebooku - Panco122 - 08-01-2020 22:05

No a jak ludzie mają trafić na tę grupę? Trzeba ją jakoś zapromować. Masz jakieś fp? Albo zacznij od profilu prywatnego, tam zareklamuj, zaproś znajomych, poproś by oni też zaprosili. Przecież to nie działa tak, że tworzysz grupę i ona sobie sama znajduje ludzi Big Grin

Jaka tematyka grupy?


RE: Grupa na Facebooku - pjp11 - 08-01-2020 22:16

Robię wszystko na fake koncie, nie chcę wciągać to swoich real sociali, głównie grupka związana z Instagramem


RE: Grupa na Facebooku - transformice100 - 08-01-2020 23:29

Raczej na naturalny ruch z wyszukiwań, przy tematyce faktycznie pożądanej, to nie masz co liczyć przy takiej ilości członków, gdyż facebook automatycznie wyrzuci Cię na sam koniec listy lub w ogóle nie pokaże ;p

Najlepiej to będzie puścić reklamę po jakiś fp tak jak Panco napisał, ewentualnie reklamować się na podobnych grupach gdzie pozwalają na taką praktykę (komentarze, posty - jeśli nikt nie moderuje itp). Ewentualnie poszukaj jakiś grup, które oferują s4s albo coś w tym stylu. Możesz również zakupić usługę np. z forum dodawania ludzi do grupy jeśli sam nie chcesz poprosić o to swoich znajomych - tylko czy przyrost będzie fascynujący, o ile będzie to już inna bajka Wink

Co do prowadzenia czegoś na fake koncie. Zawsze lepiej dodać, czy to do fp czy do grupy, swoje real konto. Fake padnie i co? Grupa razem z nim ;p


RE: Grupa na Facebooku - pjp11 - 09-01-2020 15:42

Dzięki bardzo wam za porady!