Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarobki blog hacki/download [?] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Zarobki blog hacki/download [?] (/Temat-Zarobki-blog-hacki-download-165938)



Zarobki blog hacki/download [?] - nKaUasznikow - 07-01-2020 16:37

Ile trzeba mieć ruchu na blogu pod hacki/download, żeby zarabiać jakąś sensowną sumkę? Na razie mam 300 kliknięć z wyszukiwarki przy 7 artykułach, ale ostatnio dodałem 20 wpisów i jestem w trakcie linkbuildingu.

Na pewno macie jakieś doświadczenie ;> jakich zarobków można spodziewać się przy ilu wyświetleniach +/- po podpięciu SMS premium?
Osobiście mam na razie podpięte PPI i pracuję nad zwiększeniem ruchu, ale jestem ciekaw na jaki poziom trzeba rozwinąć stronkę, żeby zaczęła zarabiać ładne kwoty, na ten moment nie wiem do końca czego się spodziewać. Zastanawiam się ile mogłaby +/- przynosić stronka z 2000uu/miesiąc.


RE: Zarobki blog hacki/download [?] - MrSlasher - 20-01-2020 04:42

Nie dziel skóry na niedźwiedziu Jerk2

A tak na poważnie to radziłbym porzucić takie rozmyślanie o niewiadomo czym. Postaw sobie konkretny cel np. top 10 w google na każdym hacku, a o pieniądze się nie martw, na pewno się pojawią Idea
Powodem rozczarowań są oczekiwania. Nie oczekuj wiele to efekt na pewno cię mile zaskoczy.

Ja pierwsze pieniądze z hacków zobaczyłem dopiero po około miesiącu ciężkiej pracy, a później to już praktycznie nie robiłem nic a pozycje rosły i kasa spływała(chociaż mogłem rozwijać dalej, ale zająłem się innymi projektami)


RE: Zarobki blog hacki/download [?] - Kirito92 - 20-01-2020 09:50

To wszystko zależy może ktoś mieć 1000 uu i badziewną konwersję z badziewnymi ofertami i zarabiać 1-5$ dziennie lub mieć te 300-400 uu tak jak ja miałem i zarabiać te 10-20$ np. Są też tacy co mają po 200uu dziennie i zarabiają 20$ to wszystko zależy od wielu czynników, nie ma czegoś takiego że jak będziesz miał 2k uu to masz gwarantowaną jakąś kwotę którą zarobisz.