Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! (/Temat-Zwrot-10-42zl-za-laczne-zakupy-25-105zl-na-Aliexpress-itd-165935)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! - piterbtm - 21-05-2020 15:59

(14-05-2020 19:48)kariolmax napisał(a):  Sytuacja powinna się niedługo wyjaśnić, proszę każdego, kto otrzymał bana, o kontakt z serwisem Rakuten - jeśli nie macie nic na sumieniu, powinni Was odblokować (w czasie promocji 3 osoby zgłosiły się do mnie, że ich bonus niespodziewanie zniknął - okazało się, że to był błąd zabezpieczenia serwisu a 30$ powróciło na konto w niecałe 12 godzin).

U dziewczyny po kontakcie z supportem odpowiedź, że Rakuten nie spełnia GDPR, więc usuwają konto, także bardzo prawdopodobne, że zmienili podejście co do Europejczyków Sad
U mnie bonusy za 3 znajomych, którzy dokonali zakupu właśnie zniknęły Sad


RE: Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! - michalek510 - 21-05-2020 16:41

Sprawdzałem teraz u siebie, i wszystko jest ok. Brak bana i bonus na koncie.


RE: Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! - kariolmax - 24-05-2020 14:37

Ja czekam od nich na odpowiedź, co z osobami, które mi usunęli z poleconych. Zobaczymy. Od razu jak dostanę maila, dam znać w tym temacie - może uda się coś ogarnąć dla osób, które niesłusznie straciły swoje konta.

edit: Niestety, wybiórczo piszą o nieświadczeniu usług dla mieszkańców Unii Europejskiej, tak więc musicie próbować indywidualnie - moje konto dalej jest aktywne...