Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! (/Temat-Zwrot-10-42zl-za-laczne-zakupy-25-105zl-na-Aliexpress-itd-165935)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


Zwrot 10$ (~42zł) za łączne zakupy 25+$ (~105zł) na Aliexpress itd! - kariolmax - 07-01-2020 15:02

Witam Was serdecznie,
serwis Rakuten - dawniej Ebates (sponsor klubu FC Barcelona, lider i konkurent Amazona w kwestii usług e-commerce) oferuje bonus za rejestrację jako nowy użytkownik ich portalu cashback (zwrot za zakupy w wielu stacjonarnych i internetowych sklepach). Wynosi on 10$ (~40zł) przy zakupach na łączną kwotę powyżej 25$ (~100zł)! Warunki są proste - w ciągu 90 dni od rejestracji musimy dokonać zakupów w sklepach oferujących cashback na stronie Rakuten, których łączna kwota musi przekraczać w/w 25$. Może to być jeden zakup za np. 150zł na Aliexpress, a mogą to być również pojedyncze transakcje po np. 20zł w różnych sklepach - nie ma ograniczenia!

Bonus jest dostępny już kilka lat, dlatego jeśli ktoś korzystał z wcześniej wersji serwisu (nazywała się Ebates), proszę nie tworzyć nowego konta! Serwis jest wyjątkowo wyczulony i bez prośby o wytłumaczenie blokuje konta!

Sklepy obsługiwane przez portal (kwalifikujące się do bonusu) to między innymi: Aliexpress, Amazon, Ebay, Tomtop i wiele innych, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wypłaty są realizowane co kwartał (co 3 miesiące) na PayPal lub czek bankowy wysyłany pocztą (proszę uważać przy wyborze płatności, mój znajomy omyłkowo zaznaczył czek i otrzymał papier, którego nie można już w Polsce zrealizować - pokazałem jak poprawnie podpiąć PayPala niżej). Po dodaniu metody płatności nie musimy nic robić, wypłata zostanie zrealizowana automatycznie o czym zostaniemy poinformowani na nasz adres mailowy.

Link do rejestracji (polecam z robić to z komputera, wyjaśnienie poniżej):
- z mojego polecenia (z góry dziękuję!): Kliknij tutaj!
- czysty (nie tracisz nic korzystając z linka wyżej Wink ): Kliknij tutaj (czysty link)!

Jak uzyskać zwrot? - Poradnik krok po kroku:
Polecam poświęcić chwilę i wykonać wszystkie kroki na komputerze lub laptopie - urządzenia mobilne nie są w pełni obsługiwane przez stronę i zwrot z transakcji przez nie wykonanych może nie być naliczony.
1. WSZYSTKIE KROKI WYKONUJEMY W CZYSTEJ PRZEGLĄDARCE (Bez cookies/AdBlocka itd.)! Polecam używać do tego przeglądarki wbudowanej w Windowsa (ze względu na to, że i tak znajduje się w systemie) czyli Microsoft Edge z ustawieniem automatycznego czyszczenia cookies po każdorazowym zamknięciu.
2. Wchodzimy na stronę z jednego z powyższych linków i zaznaczamy "No, I'm not an EEA Resident" - jest to związane z przepisami RODO, do których strona się nie dostosowała
3. Wklejamy jeszcze raz (w tej samej sesji - nie zamykając przeglądarki) jeden z powyższych linków (inaczej bonus się nie naliczy) i zależnie od wybranego linku wykonujemy:
3.1. Osoby rejestrujące się z linka polecającego po ponownym przekierowaniu zobaczą stronę ze screena poniżej (jeśli nie, wklejcie link polecający w adres przeglądarki jeszcze raz, ważne jest aby ostrzeżenie wymienione w punkcie 2. już nie wyskakiwało - rejestracji dokonujemy podczas jednej sesji - bez zamykania przeglądarki).
[Obrazek: Screenshot-2.png]

Wpisujemy na niej swój adres mailowy, hasło i dokonujemy rejestracji.
3.2. Osoby rejestrujące się z czystego linka po ponownym przekierowaniu zobaczą stronę ze screena poniżej (jeśli nie, wklejcie link polecający w adres przeglądarki jeszcze raz, ważne jest aby ostrzeżenie wymienione w punkcie 2. już nie wyskakiwało - rejestracji dokonujemy podczas jednej sesji - bez zamykania przeglądarki).
[Obrazek: Screenshot-1.png]

Na tej stronie najważniejsze jest zaznaczenie "10$ Rakuten Cash Bonus" - automatycznie wybrana jest karta Walmart, której nie możemy użyć mieszkając w Polsce (Rakuten Bonus jest wypłacany jako saldo na PayPal)!
Wypełniamy swoje dane i jeśli chcemy użyć polecenia znajomego (jeśli mojego - proszę o PW, podam swojego maila), wpisujemy go w trzecie pole - będzie to można zrobić również po rejestracji w drodze wyjątku pisząc do supportu.
4.Potwierdzamy maila klikając w link z otrzymanej wiadomości, jeśli przyszła (niektórym moim znajomym do dzisiaj nie pojawiła się w skrzynce, nie jest to obligatoryjne). Wchodzimy w zakładkę "My Account" będąc zalogowanymi a następnie "Account settings" (link: Kliknij tutaj!) Wybieramy PayPal i wypełniamy swoje dane adresowe zgodnie z prawdą (jest to podyktowane kwestią podatkową w USA, gdzie serwis jest zarejestrowany). Zostaniemy przekierowani do strony logowania PayPal, gdzie potwierdzamy swoją chęć połączenia kont. Jeśli wszystko poszło zgodnie z planem, ujrzymy widok zgodny ze screenem poniżej:
[Obrazek: Screenshot-3.png]
5. W wyszukiwarce na górze serwisu wpisujemy interesujący nas sklep, klikamy na niego (ważne aby był widoczny przy nim określony % zwrotu, niektóre sklepy są wspierane jedynie w kwestii kodów rabatowych, nie cashback). Następnie klikamy przycisk "Shop now" jak poniżej i zostajemy przekierowani na stronę docelową sklepu, gdzie możemy zrobić zakupy kwalifikujące się do otrzymania bonusu.
[Obrazek: Screenshot-4.png]
6. Gotowe! W ciągu 24h od wykonania zakupów i zakończenia płatności nasz zakup powinien się pojawić na naszym koncie Rakuten w zakładce "Cash Back Balance" (link: Kliknij tutaj!). Jeśli tak się nie stało (możliwe przyczyny: -niedokończenie całego procesu od momentu przekierowania do finalizacji płatności podczas jednej sesji; -użycie przeglądarki z wtyczką AdBlock; -użycie przeglądarki, z której korzystamy na codzień i posiada ona już dużą bazę ciasteczek (cookies) pochodzących z reklam obecnych w internecie) musimy zgłosić naszą reklamację na tej stronie: Kliknij tutaj! Zalecam uważne przechodzenie przez każdy krok poradnika, ponieważ transakcje reklamowane nie są gwarantowane i może się okazać, że nie zakwalifikują się do bonusu.
7. Wchodzimy do zakładki "Cash Back Balance" i w jej górnej części sprawdzamy termin otrzymania naszej wypłaty jak na obrazku poniżej (w moim przypadku wypłata zrealizowana zostanie 15/02/2020 w formie przelewu na PayPal):
[Obrazek: Screenshot-5.png]

Dziękuję za przeczytanie poradnika i poświęcenia chwili uwagi tej okazji na drobny zarobek. Jeśli rejestrowaliście się z mojego polecenia, podwójnie dziękuję - to dla mnie dodatkowa motywacja do dalszego dzielenia się podobnymi promocjami!

W przypadku jakichkolwiek problemów, zapraszam do odpowiedzi na ten temat lub kontaktu prywatnego poprzez PW forum. Prowadzę bloga poświęconego różnym, podobnym do tej promocjom, którego temat znajduje się tutaj: Kliknij tutaj! - link do forum zarabiam.com Druga opisana tam opcja (Topcashback UK) pojawiła się pod tym linkiem Kliknij tutaj! i pozwoli zaoszczędzić Wam na regularnych zakupach w internecie nawet do 12% z Aliexpress! Serwisu Rakuten nie polecam do długoterminowego korzystania, jedyne czym ten portal się wyróżnia to w/w wymieniony bonus. Konkurencja ma znacznie lepszą ofertę błyskawicznych wypłat, lepsze stawki % cashback i więcej obsługiwanych sklepów.

Miłego oszczędzania! Smile

Moje dowody wypłaty (serwis zmienił nazwę, wcześniej nazywał się Ebates):
[Obrazek: Rakuten-1002020.png?resize=768%2C331&ssl=1]

[Obrazek: EBATES-1.png?w=630&ssl=1]


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - grazik - 27-01-2020 09:29

Ktoś potwierdzi że deal działa?


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - kariolmax - 31-01-2020 22:04

(27-01-2020 09:29)grazik napisał(a):  Ktoś potwierdzi że deal działa?
Dowód wypłaty umieściłem na dole posta, mogę dołączyć kolejny 15.02, wtedy dostanę kolejną pulę.


Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - kariolmax - 10-02-2020 17:31

Serwis w 100% wypłacalny, poniżej mój screen z PayPal'a. Wypłata przyszła 5 dni wcześniej niż było to obiecane.
[Obrazek: Rakuten-1002020.png?resize=768%2C331&ssl=1]


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - cezar78 - 12-02-2020 17:13

To 25$ zwrotu czy 10?


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - kariolmax - 20-02-2020 07:16

(12-02-2020 17:13)cezar78 napisał(a):  To 25$ zwrotu czy 10?
10$, ja dostałem wypłatę zawierającą jeszcze Cashback.


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - Królik524 - 23-03-2020 18:56

Poszło z refa, zobaczymy czy dostanę Smile
edit
Mam rozumieć, że wypłata dopiero w maju?
[Obrazek: sssss.png]


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - kariolmax - 23-03-2020 23:45

(23-03-2020 18:56)Królik524 napisał(a):  Poszło z refa, zobaczymy czy dostanę Smile
edit
Mam rozumieć, że wypłata dopiero w maju?
[Obrazek: sssss.png]
Dzięki za rejestrację, mam Cię w systemie Smile Tak, następna wypłata jest w maju, więc pamiętaj aby wypełnić dane PayPal do końca kwietnia - tylko wtedy dostaniesz ją na konto w tym terminie. Serwis jest dobry do jednorazowego skorzystania z bonusu, tak to do codziennego korzystania polecam Topcashback UK, który również opisałem na forum. Tam można uzyskać nawet 10% na każdym zakupie na np. Aliexpress, w Rakuten tylko ok. 3%... coś za coś.


Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - Królik524 - 23-03-2020 23:47

PayPal dodany, więc nie mam co się martwić

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka


RE: Otrzymaj zwrot 10$ (~40zł) za łączne zakupy 25+$ (~100zł) na Aliexpress, Amazon itd.! - kariolmax - 19-04-2020 23:45

Promocja dalej aktualna, 15 maja wrzucę (oby) kolejne dowody wypłat. Na tą chwilę serwis jest w 100% wypłacalny.